Ostrów. Nie w środę, a w poniedziałek zaczną budować rondo

3
Fot. Google Maps
W środę 13 czerwca miała się rozpocząć przebudowa skrzyżowania ulic Wysockiej z Paderewskiego. W miejscu przecięcia ulic ma powstać rondo. Prace zostały przesunięte jednak na poniedziałek 18 czerwca.

Budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Wysockiej i Paderewskiego w Ostrowie Wielkopolskim miała się rozpocząć w środę 13 czerwca. Termin wejścia na teren budowy został jednak przesunięty na poniedziałek 18 czerwca. Prace mogły wystartować w najbliższy piątek, ale – jak udało się dowiedzieć portalowi wlkp24.info – wykonawca i zarządca drogi zdecydowali, że zamykanie skrzyżowania na weekend mija się z celem i lepiej rozpocząć prace od początku tygodnia. Dlatego podjęto decyzję o przesunięciu terminu rozpoczęcia robót związanych z budową ronda i wejściu na plac budowy w poniedziałek 18 czerwca.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

Kierowcy mogą więc korzystać ze skrzyżowania ulic Wysockiej i Paderewskiego do niedzieli włącznie.

Każda zmiana organizacji ruchu – a taka będzie miała miejsce w związku z udową ronda – wymaga spełnienia szeregu warunków i dotrzymania terminów. Mowa m.in. o powiadomieniu na co najmniej siedem dni przed rozpoczęciem prac trzech organów: komendanta policji, starosty powiatowego oraz zarządcy drogi.

Kliknij w grafikę poniżej, aby ją powiększyć.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick