W Ostrowie powstanie kolejne rondo. Kierowców czekają utrudnienia

7
fot. pixabay.com
Powiatowy Zarząd Dróg wydał komunikat w związku z planowanymi robotami drogowymi. Kierowcy muszą przygotować się na zamknięcie ulicy Wysockiej.

Według komunikatu, nastąpi zamknięcie ulicy Wysockiej od skrzyżowania ulic Olimpijskiej/Wysockiej/Klonowicza do skrzyżowania ulic Wysockiej i Pułaskiego.

Zamknięta zostanie także ulica Paderewskiego od skrzyżowania ulic Paderewskiego z Aleją Powstańców Wielkopolskich do ulicy Wysockiej.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

Tymczasowa organizacja ruchu ma zostać wprowadzona na czas od 13.06 do 30.09. 2018r. – Prowadzone są prace na ulicy Wysockiej od ulicy Chopina do ulicy Langiewicza. Zmiana organizacji ruchu dotyczy budowy ronda na skrzyżowaniu z ulicą Paderewskiego – informuje Piotr Śniegowski, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Ostrowie Wielkopolskim. – Drogi zostaną odpowiednio oznakowane tak, aby każdy kierowca nie miał problemów związanych z remontem – dodaje.

Środki finansowe pochodzą z budżetu powiatu oraz miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Aby zobaczyć dokładny plan prac, kliknij w zdjęcie poniżej:

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. Kiedy rondo koło parku?Jak sie jedzie Powstancow Wielkopolskich i chce sie skrecic w lewo do swiatel to nie idzie bo tak jada auta od strony Urzedu Miasta,szczegolnie o 15ej

  2. Powiat jak się weźmie za drogę to jakas masakra. Najpierw kasztany stuletnie chcieli wycinać to ludzie powstrzymali. Teraz rondo będą budowac do końca września. Do końca wrzęśnia?????????? Z czego to rondo ma być. Ze złota??? Tylu ludzi tam jeździ a ci sobie zamykają na kilka miesięcy i maja gdzieś. I komu przeszkadzały te miejsca parkingowwe przy wjeździe? Było kilka i człowiek nie musiał prywaciarzowi płacic na placu za parkowanie. Ale po co, lepiej zlikwidować. A starosty oczywiście nikt o to nie zapyta. Wszystko po cichutku.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick