DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ostatnie godziny konkursu. Powalcz o bilety i pomóż "Stalówce"

Wielkimi krokami zbliża się piątkowy mecz BM Stali Ostrów Wielkopolski z Kingiem Szczecin w drugiej rundzie playoff Energa Basket Ligi. „Stalówka” przegrała dwa pierwsze spotkania w rywalizacji do trzech zwycięstw i znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Wsparcie kibiców w 3mk Arenie Ostrów zapewne będzie dodatkowym atutem podnoszącym na duchu. Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz z trybun i wesprzeć drużynę Andrzeja Urbana, weź udział w naszym konkursie.

>> BM Stal gra o przedłużenie marzeń. Niezbędne wsparcie kibiców! [WIDEO]

Tylko do 23.59 w czwartek, 25 maja można wysyłać odpowiedzi w naszym konkursie, w którym do wygrania jest pięć podwójnych biletów na mecz BM Stali Ostrów Wielkopolski z Kingiem Szczecin.

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest wykonanie zadania konkursowego, a więc udzielenie odpowiedzi na pytanie, które brzmi następująco: „Który zawodnik BM Stali może przesądzić w najbliższym meczu o zwycięstwie ostrowskiej drużyny i dlaczego?”.

Odpowiedź należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Stal”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 25 maja, do 23:59.

REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz