DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

BM Stal gra o przedłużenie marzeń. Niezbędne wsparcie kibiców! [WIDEO]

Kibice są dodatkowym wsparciem wszystkich drużyn sportowych w Ostrowie Wielkopolskim. I to właśnie na nich liczą w piątek przedstawiciele BM Stali. O godz. 20:00 rozpocznie się trzecie spotkanie półfinałowe Energa Basket Ligi z Kingiem Szczecin. Bilety sprzedają się jak świeże bułeczki. Ostrowianie w rywalizacji do trzech zwycięstw przegrywają 0-2, więc nie mają już marginesu błędu, teraz liczą się tylko zwycięstwa.

Siedemnaście meczów Energa Basket Ligi zobaczyli w tym sezonie kibice w Ostrowie Wielkopolskim. W tym czasie przez 3MK Arenę przewinęło się blisko 47 tysięcy fanów koszykówki, co daje średnią 2,7 tysiąca widzów na każdym meczu. Żółto-niebiescy w swojej hali wygrali do tej pory trzynaście spotkań, w tym dwa razy w fazie play off. Teraz liczą na dodatkowe wsparcie podczas piątkowego starcia nr 3 z Kingiem Szczecin.

Fani żółto-niebieskich już niejednokrotnie potwierdzali, że potrafi się zmobilizować w momentach, kiedy drużyna tego potrzebuje. Piątkowy mecz z Kingiem jest właśnie takim momentem, bo BM Stal w serii do trzech zwycięstw przegrywa już 0-2 i każda kolejna przegrana pozbawi ich marzeń o drugim mistrzostwie Polski. Wszyscy, którzy chcą zobaczyć ten mecz muszą się spieszyć z kupnem biletów.

W pierwszych dwóch meczach tegorocznego play-off w 3MK Arenie Ostrów z Grupą Sierleccy Czarnymi Słupsk kibice nieśli swój zespół w trudnych momentach, więc teraz już chyba nikogo nie trzeba przekonywać, żeby pojawić się w obiekcie przy ul. Andrzeja Kowalczyka 1. Obecność obowiązkowa, żeby przedłużyć marzenia o finale. W przypadku wygranej BM Stali, spotkanie nr cztery także w Ostrowie w niedzielę o 17:30.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz