Ortopedia już po remoncie! Szpital zyskał nowoczesny oddział

6
Oddział ortopedyczny jest już po remoncie i dziś został oficjalnie przekazany do użytku. Specjaliści słynący z zespolenia kości piętowej doczekali się sal, łazienek oraz pokoi socjalnych z prawdziwego zdarzenia. Remont ostrowskiej ortopedii trwał od początku roku.

Ostrowska Ortopedia już od dawna potrzebowała gruntownej zmiany. Oddział działający na pełnych obrotach wyglądem ani trochę nie przypominał miejsca, gdzie dokonuje się innowacyjnych zabiegów na skalę krajową i europejską.

Lokalni ortopedzi są specjalistami, a ich pracę chcą obserwować lekarze z całego świata. Chodzi oczywiście o zabieg zespolenia kości piętowej, który pomógł chociażby Adamowi Bielickiemu, wybitnemu himalaiście.

Remont ortopedii trwał niemalże od początku roku, a oddział został zmieniony od podstaw. Powstały nowe, specjalistyczne sale dla pacjentów, oddzielne łazienki, a także profesjonalne stanowiska administracyjne i nowe pokoje dla personelu medycznego.

Władze powiatu mają w planach wyremontowanie także Oddziału Laryngologicznego oraz Wewnętrznego. Wiosną przyszłego roku zostanie oddany do użytku także nowy blok operacyjny, którego koszt to 16 milionów złotych.

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Wyremontowane super tylko że na operacje bez znajomości albo kasy dostaniesz się za 2 lata albo 3 realia służby zdrowia to jakaś masakra nie wspominając o okulistyce gdzie popylasz do Kalisza po urazie w niedzielę a tam lekarza brak tylko sama pielęgniarka na oddziale

  2. Miałem operację na ortopedii endoproteza stawu biodrowego w 2020 roku we wrześniu tj 2 lata i powiem że nabrałem się tych leków przeciwbólowych po 5 miesiącach wróciłem do pracy jestem 100% zadowolony.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick