DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

OGLĄDAJ NA ŻYWO! Raport starosty ostrowskiego na temat koronawirusa

W związku z pierwszym potwierdzonym przypadkiem koronawirusa na terenie powiatu ostrowskiego, starosta Paweł Rajski zwołał konferencję prasową. Ze względów bezpieczeństwa podyktowanych wymogami sanitarnymi i zaleceniami służb, odbędzie się bez udziału dziennikarzy, ale będzie ją można obejrzeć na żywo w Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info.

Pierwszy przypadek obecności koronawirusa w powiecie ostrowskim oficjalnie potwierdzono w poniedziałkowy wieczór. To nastolatek, który wrócił do kraju z zagranicy i przebywa w domu. Jego stan jest określany jako dobry.

Konferencja, a właściwie raport dotyczący sytuacji związanej z koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie ostrowskim rozpocznie się we wtorek 24 marca o godz. 9.00.

CZYTAJ: Społeczeństwo pomaga szpitalom. Internetowych zbiórek przybywa. Pomaga też Doda

Napisz do autora

Komentarze (2)
 • R
  robot

  wtorek, 24 marca, 2020

  oto przykład jak postępować. wszyscy siędzą obok siebie ściśnięci jak sardynki w puszce. korona wirus tylko się cieszy, że ma wszystkich tak blisko. dodatkowo jeden z pan9w pokasłuje. i to sami fachowcy od pandemii.

  Odpowiedz
 • O
  Ostrowiak

  wtorek, 24 marca, 2020

  Panie starosto. Dlaczego w konfiguracji brało udział aż 6 osób? Sami stwarzacie sami sobie zagrożenie. Wystarczyłyby tylko 3 osoby : starosta, dyrektor Sanepidu i dyrektor szpitala. A co tam robił Pacholczyk? Czyżby was nadzorował, pilnował?

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz