OGLĄDAJ NA ŻYWO! Raport starosty ostrowskiego na temat koronawirusa

2
Zapraszamy do oglądania na żywo konferencji prasowej starosty ostrowskiego Pawła Rajskiego, który przedstawi raport dotyczący sytuacji związanej z koronawirusem na terenie powiatu. Początek we wtorek 24 marca o godz. 9.00. Transmisja w Telewizji Proart i na wlkp24.info.

W związku z pierwszym potwierdzonym przypadkiem koronawirusa na terenie powiatu ostrowskiego, starosta Paweł Rajski zwołał konferencję prasową. Ze względów bezpieczeństwa podyktowanych wymogami sanitarnymi i zaleceniami służb, odbędzie się bez udziału dziennikarzy, ale będzie ją można obejrzeć na żywo w Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info.

Pierwszy przypadek obecności koronawirusa w powiecie ostrowskim oficjalnie potwierdzono w poniedziałkowy wieczór. To nastolatek, który wrócił do kraju z zagranicy i przebywa w domu. Jego stan jest określany jako dobry.

Konferencja, a właściwie raport dotyczący sytuacji związanej z koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie ostrowskim rozpocznie się we wtorek 24 marca o godz. 9.00.

CZYTAJ: Społeczeństwo pomaga szpitalom. Internetowych zbiórek przybywa. Pomaga też Doda

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. oto przykład jak postępować. wszyscy siędzą obok siebie ściśnięci jak sardynki w puszce. korona wirus tylko się cieszy, że ma wszystkich tak blisko. dodatkowo jeden z pan9w pokasłuje. i to sami fachowcy od pandemii.

  2. Panie starosto. Dlaczego w konfiguracji brało udział aż 6 osób? Sami stwarzacie sami sobie zagrożenie. Wystarczyłyby tylko 3 osoby : starosta, dyrektor Sanepidu i dyrektor szpitala. A co tam robił Pacholczyk? Czyżby was nadzorował, pilnował?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick