OGLĄDAJ NA ŻYWO finał WOŚP 2020! Będziemy w całym regionie!

4
Zapraszamy do oglądania transmisji z 28. finału WOŚP w Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info. Startujemy w niedzielę o godz. 15.00 i będziemy z Wami do końca, czyli do momentu, kiedy poznamy zwycięzcę licytacji Złotego Serduszka w Ostrowie Wielkopolskim.

Taka niedziela jest raz do roku. Setki tysięcy osób wychodzi na ulice z kolorowymi puszkami, aby kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja od 28 lat cieszy się stale rosnącą popularnością, bijąc kolejne rekordy. W tym roku najważniejszy dzień jeszcze przed nami, a w WOŚP-owej skarbonce już pobrzękuje ponad 9 mln zł.

ZOBACZ TEŻ: Skuter wodny, motocykl Walaska i… Złote Serduszko! Będzie się działo podczas ostrowskiego finału WOŚP!

Pomaganie jest zaraźliwe, bo coraz śmielej można mówić, że z wielkim trudnem znaleźć szpital w Polsce, w którym nie korzystano by ze sprzętu kupionego z pieniędzy zebranych podczas jednego z finału WOŚP.

Jak ma to miejsce od wielu lat, także w Ostrowie Wielkopolskim i całym regionie będzie grała orkiestra, a my odwiedzimy te miejsca, aby zobaczyć, jak gracie w 2020 roku. Czy padną kolejne rekordy? Za ile zostaną wylicytowane atrakcyjne przedmioty wystawione na internetowych aukcjach? Do kogo trafi Złote Serduszko WOŚP? Na te pytania poznamy odpowiedzi w niedzielę 12 stycznia.

ZOBACZ TEŻ: Mini Morris – Mr. Big Heart dla WOŚP [ZDJĘCIA]

Jeśli chcesz być na bieżąco, nie możesz przegapić transmisji w Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info. Startujemy o godz. 15.00 i będziemy z Wami aż do końca finału, kiedy poznamy właściciela bądź właścicielkę Złotego Serduszka, które ponownie trafiło do Ostrowa Wielkopolskiego.

Oglądaj i komentuj!

W tym roku wprowadzamy do naszej transmisji nowość. To możliwość komentowania. Najciekawsze wypowiedzi, które wpiszecie w komentarzach pod postem na koncie Telewizji Proart (nie mylić z fanpage’em) – odpowiedni post znajduje się pod tym adresem, zostaną wyświetlone podczas transmisji w Telewizji Proart. Zachęcamy gorąco do udziału w dyskusji!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

 1. 9
  12

  Fundacja fundacja fundacja i tak nas walą w rogi ( źle się to kojarzy ile te fundacje zarobią przeanalizujcie sobie w internecie ile pieniędzy z datków trafia do zainteresowanych)…

 2. 8
  11

  Chcesz zarobić a się nie narobić? Załóż fundację. Ludzie Ci jeszcze Nobla przyznają. Co za hipokryzja. Jak mam komuś dać to tylko celowo a nie przez brudne łapska rzekomej fundacji z niejasnymi spółkami.

 3. 9
  7

  Zapraszam na Ostrowską porodówkę tam można zobaczyć na co zbierane są pieniądze jaki sprzęt i karetka dla noworodków zostało zakupione przez Wośp pozdrawiam złośliwych my gramy dalej

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick