DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Odblokowane kanały dla wszystkich Abonentów PROMAX

Jakie programy w marcu przygotowali nadawcy dla swoich widzów? Kanał FOX HD może się pochwalić premierą serii 9-1-1 Teksas, który opowiada historię postępowego strażaka z Nowego Jorku, który wraz z synem przeprowadza się do Austin w konserwatywnym Teksasie, żeby uciec od demonów przeszłości.

Na miejscu pomaga strażakom w odbudowaniu po tragicznych wydarzeniach remizy i kompletuje nowy zespół. W Austin poznaje Michelle (w tej roli Liv Tyler), rzutką szefową ratowników medycznych, która również nie ma łatwo w życiu prywatnym.

Oprócz tego w marcu na kanale National Geographic HD premierę będzie miała „Przygoda z Bearem Gryllsem”, w której Bear Gryll, były żołnierz jednostek specjalnych SAS zabiera największe gwiazdy na niebezpieczne wyprawy naszpikowane nieoczekiwanymi przygodami. W programie wystąpią m.in. Brie Larson, Cara Delevinge, Armie Hammer.

Dodatkowo dla nowych lub migrujących Abonentów PROMAX aktywujących Pakiet Wygodny HD i Pakiet Plus HD kanał FOX HD przygotował gadżety niespodzianki. Promocja trwa do końca marca. Warto już teraz zdecydować się na ofertę telewizji PROMAX, więcej na www.promax.media.pl.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz