Odblokowane kanały dla wszystkich Abonentów PROMAX

0
Od 2.032020 r. dla Abonentów PROMAX są odblokowane następujące kanały: FOX HD, Nat Geo People HD, National Geographic HD, Nat Geo Wild HD, Animal Planet HD. Oferta będzie obowiązywać do końca marca.

Jakie programy w marcu przygotowali nadawcy dla swoich widzów? Kanał FOX HD może się pochwalić premierą serii 9-1-1 Teksas, który opowiada historię postępowego strażaka z Nowego Jorku, który wraz z synem przeprowadza się do Austin w konserwatywnym Teksasie, żeby uciec od demonów przeszłości.

Na miejscu pomaga strażakom w odbudowaniu po tragicznych wydarzeniach remizy i kompletuje nowy zespół. W Austin poznaje Michelle (w tej roli Liv Tyler), rzutką szefową ratowników medycznych, która również nie ma łatwo w życiu prywatnym.

Oprócz tego w marcu na kanale National Geographic HD premierę będzie miała „Przygoda z Bearem Gryllsem”, w której Bear Gryll, były żołnierz jednostek specjalnych SAS zabiera największe gwiazdy na niebezpieczne wyprawy naszpikowane nieoczekiwanymi przygodami. W programie wystąpią m.in. Brie Larson, Cara Delevinge, Armie Hammer.

Dodatkowo dla nowych lub migrujących Abonentów PROMAX aktywujących Pakiet Wygodny HD i Pakiet Plus HD kanał FOX HD przygotował gadżety niespodzianki. Promocja trwa do końca marca. Warto już teraz zdecydować się na ofertę telewizji PROMAX, więcej na www.promax.media.pl.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick