Novika&Mr Lexx zagrają w OCK. Zgarnij podwójny bilet!

0
Zadebiutowała w 2002 roku i ma na swoim koncie współpracę m.in. z Andrzejem Smolikiem, czy Fiszem. Katarzyna Nowicka, a właściwie Novika wystąpi w najbliższą sobotę na małej scenie Ostrowskiego centrum Kultury. Mamy podwójną wejściówkę na ten koncert! Aby ją zdobyć trzeba wykazać się kreatywnością.

Katarzyna Nowicka kryjąca się pod pseudonimem Novika to piosenkarka, autorka tekstów, a także dziennikarka radiowa, związana z programem czwartym Polskiego Radia.
Od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. Wokalistka, która początkowo udzielała się w zespole Futro oraz u boku innych (Smolik, Fisz, 15 Minut Projekt), a solowo zadebiutowała w 2006 roku albumem “Tricks Of Life” (Kayax) nominowanym do Paszportu Polityki.

Novika w towarzystwie warszawskiego producenta muzycznego o pseudonimie Mr Lexx wystąpią w najbliższą sobotę na małej scenie Ostrowskiego Centrum Kultury. Support zapewnią znani ostrowskiej publiczności artyści ze stajni Osterdam Records.

Mamy dla Was jeden, podwójny bilet na to wydarzenie. Chcemy jednak, abyście wykazali się kreatywnością i napisali nam, dlaczego to właśnie Wy najbardziej zasługujecie na wygraną w konkursie? 

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@wlkp24.info, a w tytule wiadomości Novika. W treści oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, podajcie swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do środy 29 stycznia, do 23:59. Zwycięzców ogłosimy dzień później, czyli w czwartek 30 stycznia.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick