DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Niewidomy Leszek został okradziony. Prosi o pomoc, by mógł znowu zarabiać na życie!

Nasza redakcja poznała Leszka podczas przygotowywania materiału o wolontariuszach Szlachetnej Paczki. Mimo swojego kalectwa ma bardzo pozytywne podejście do życia i dystans do samego siebie. Jak mówi, „nie widzi przeszkód”, by pomagać innym. – Jestem niewidomy, ale zawsze czułem w sobie chęć niesienia pomocy innym. To duże zaskoczenie dla rodzin, gdy na finale pojawiają się wolontariusze zdrowi oraz niepełnosprawni. Ale to pokazuje, że każdy może pomagać – mówił Leszek.

>> Powiat krotoszyński w „Atlasie Nienawiści”. Dlaczego się tam znalazł? <<

Mimo swojej niepełnosprawności zarabia na siebie poprzez masowanie ludzi. Posiadał do tego specjalny stół, który przetrzymywał w garażu. Niestety, ukradziono mu go. Leszek został bez możliwości zarobku i prosi o pomoc. – Stół skradziono, a ja zostałem bez podstawowego narzędzia pracy. Nie mogę pracować. Dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą o wsparcie w zakupie nowego stołu. Na co dzień to ja pomagam innym, ale dziś potrzebuję Waszej pomocy. Proszę chociaż o drobne datki, które pomogą mi zakupić nowy stół – apeluje Leszek.

Leszek na co dzień pomaga innym. Teraz to on potrzebuje pomocy! Do zebrania zostało naprawdę niewiele. Link do zrzutki znajdziecie TUTAJ.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz