Niewidomy Leszek został okradziony. Prosi o pomoc, by mógł znowu zarabiać na życie!

0
Niewidomy Leszek Kaczmarek, wolontariusz Szlachetnej Paczki oraz lider w regionie Nowych Skalmierzyc zarabia pieniądze masując ludzi. Niestety, został okradziony. Złodziej zabrał jego stół do masażu, czyli coś, bez czego nie jest w stanie zarobić na swoje utrzymanie. Teraz Leszek prosi o pomoc w zakupie nowego narzędzia jego pracy.

Nasza redakcja poznała Leszka podczas przygotowywania materiału o wolontariuszach Szlachetnej Paczki. Mimo swojego kalectwa ma bardzo pozytywne podejście do życia i dystans do samego siebie. Jak mówi, „nie widzi przeszkód”, by pomagać innym. – Jestem niewidomy, ale zawsze czułem w sobie chęć niesienia pomocy innym. To duże zaskoczenie dla rodzin, gdy na finale pojawiają się wolontariusze zdrowi oraz niepełnosprawni. Ale to pokazuje, że każdy może pomagać – mówił Leszek.

>> Powiat krotoszyński w „Atlasie Nienawiści”. Dlaczego się tam znalazł? <<

Mimo swojej niepełnosprawności zarabia na siebie poprzez masowanie ludzi. Posiadał do tego specjalny stół, który przetrzymywał w garażu. Niestety, ukradziono mu go. Leszek został bez możliwości zarobku i prosi o pomoc. – Stół skradziono, a ja zostałem bez podstawowego narzędzia pracy. Nie mogę pracować. Dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą o wsparcie w zakupie nowego stołu. Na co dzień to ja pomagam innym, ale dziś potrzebuję Waszej pomocy. Proszę chociaż o drobne datki, które pomogą mi zakupić nowy stół – apeluje Leszek.

Leszek na co dzień pomaga innym. Teraz to on potrzebuje pomocy! Do zebrania zostało naprawdę niewiele. Link do zrzutki znajdziecie TUTAJ.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick