Nie żyje Stanisław Ratajski – były radny i starszy cechu

2
Fot. Archiwum wlkp24.info
9 maja zmarł Stanisław Ratajski. Był m.in. radnym Rady Miejskiej w Grabowie nad Prosną oraz wieloletnim Starszym Cechu Rzemiosł Różnych w tej miejscowości.

Nie żyje Stanisław Ratajski, wieloletni Starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Grabowie nad Prosną i były radny rady miejskiej w tej miejscowości. Zasiadał także w Powiatowej Radzie Zatrudnienia. – Cieszył się szacunkiem społecznym, był człowiekiem bardzo uczynnym, pracowitym, skromnym, spokojnym, wyważonym, zaangażowanym w działalność charytatywną – mówią przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie i rady powiatu.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje Wanda Wiłkomirska skrzypaczka, honorowa obywatelka Kalisza

 

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Wiadomość o śmierci Stanisława odebrałem jak coś co nie dzieje się tu i teraz. Mieszkaliśmy nie daleko od siebie. Często bywałem u niego w domu i wspominam to jako wspaniałe czasy dzieciństwa. Potem szkoła podstawowa im. Generała Aleksandra Zawadzkiego. Stanisław był zdolnym uczniem i jak trzeba było to zawsze dał odpisać zadania domowe z matematyki. Znałem rodziców, wspaniali! W czasach kiedy nie było internetu i telewizji grywaliśmy u Stanisława w domu w tysiąca lub kopa. Jak dorośliśmy każdy poszedł w swoją stronę i niestety! przyszło się spotkać na cmentarzu! NIE UMIERAJĄ CI, KTÓRZY ŻYJĄ W PAMIĘCI.

  2. Wiadomość o śmierci Staszka, dla mnie to bardzo przykra wiadomość. Wychowaliśmy się na tej samej wsi, chodziliśmy do tej samej klasy S.P im Generała Aleksandra Zawadzkiego w Grabowie n/Prosną. Wspaniały kolega. Znałem rodziców i rodzeństwo. Wspaniali! NIE UMIERAJĄ CI, KTÓRZY ŻYJĄ W PAMIĘCI.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick