Nie żyje st. kpt. Sławomir Hadryan – wieloletni strażak PSP w Ostrowie Wlkp.

4
źródło: PSP Ostrów Wielkopolski
W wieku 48 lat zmarł st. kpt. Sławomir Hadryan - funkcjonariusz w stanie spoczynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim. Drogę pożarniczą rozpoczął w 1991 roku. Niespełna półtora roku temu przeszedł na emeryturę.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim poinformowała o śmierci st. kpt. Sławoomira Hadryana – byłego strażaka, który wiele lat przepracował w ostrowskiej jednostce. Ostatnio pełnił funkcję zastępcy dowódcy zmiany w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Ostrowie. 27 lutego 2018 roku przeszedł na emeryturę.

St. kpt. Sławomir Hadryan urodził się 22 marca 1971 roku w Ostrowie Wielkopolskim. W 1993 roku ukończył Szkołę Chorążych Pożarnictwa w Poznaniu, a 28 czerwca 1993 roku rozpoczął służbę w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Ostrowie jako specjalista-ratownik. Z tą jednostką był związany do końca kariery zawodowej. 27 lutego 2018 roku przechodząc na emeryturę, pozostawiał stanowisko zastępcy dowódcy zmiany w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej.

„Drogi Kolego w naszej pamięci zostałeś zapamiętany jako ten, którego wysokie kwalifikacje, umiejętności, doświadczenie, naturalna i szczera ludzka życzliwość oraz osobiste zaangażowanie wniosło przez okres pełnionej służby wiele dobrego w funkcjonowaniu jednostki. Zostaniesz w naszej pamięci dowódcą, na którego zawsze można było liczyć” – czytamy na stronie ostrowskiej komendy.

Jako strażak został odznaczony m.in. Srebrnym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa i Brązową Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w poniedziałek 15 lipca o godz. 10.00 w Parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Wybickiego 67.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Nie wiem czy on rzeczywiście był taki wspaniały i super i w ogóle….Mam raczej inne wspomnienia, nie mniej niech spoczywa w spokoju

  2. Szkoda faceta harowal i co mu na koniec przyszło. P… Sie przez glupia babę . Ale trzeba byc zdesperowanym. Taki fajny facet. Kondolencje dla rodziny.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick