Nie żyje dziewczynka ranna w Dziadkowie. To trzecia ofiara wypadku

3
Fot. OSP Cieszków
Nie żyje kilkuletnia dziewczynka - siostra zmarłego kilka dni temu chłopca. To już trzecia ofiara śmiertelna wypadku w Dziadkowie, do którego doszło 21 czerwca na trasie między Krotoszynem a Miliczem. Dzień po zdarzeniu zmarł 51-letni ksiądz kanonik Dariusz Kowalek, proboszcz Parafii pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Krotoszynie.

4-letnia dziewczynka to trzecia ofiara śmiertelna wypadku, do którego doszło w Dziadkowie na trasie między Krotoszynem a Miliczem na DK36. Wraz z bratem, który zmarł w szpitalu we Wrocławiu w sobotę 29 czerwca była jedną z najciężej rannych osób spośród wszystkich poszkodowanych w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych.

CZYTAJ: Proboszcz z Krotoszyna śmiertelną ofiarą wypadku pod Miliczem. Stan siedmiu rannych jest ciężki

Przypomnijmy, że do tragicznego wypadku doszło w piątek 21 czerwca. – W obu pojazdach podróżowało dziewięć osób w tym czworo dzieci w wieku od 1 do 6 lat. Spośród całej dziewiątki podróżnych tylko roczne dziecko, które znajdowało się w foteliku na tylnej kanapie opla omegi nie odniosło żadnych obrażeń. Pozostałe osoby przetransportowane zostały do okolicznych szpitali. Dwoje dzieci w wieku 4 i 5 lat zostały zabrane z miejsca wypadku przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe – relacjonował po zdarzeniu asp. szt. Rafał Radny z Komendy Powiatowej Policji w Miliczu.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje chłopiec ranny w wypadku w Dziadkowie. To druga ofiara po proboszczu z Krotoszyna

Informację o śmierci chłopca, który wraz z siostrą był reanimowany na miejscu zdarzenia przez ojca, potwierdza oficer prasowy KPP w Miliczu podinsp. Sławomir Waleński. – Zgadza się. Dziewczynka nie żyje. Jest trzecią ofiarą wypadku – wyjaśnia i dodaje: – Jeśli chodzi o pozostałe osoby ranne w tym zdarzeniu, to ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale będą wymagały długiego leczenia – podkreśla.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick