Nie żyje Artur Niełacny – bohater reportażu telewizji Proart, któremu pomogli mieszkańcy

3
Nie żyje Artur Niełacny, mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, bohater reportażu pt. „Rodzina jest najważniejsza” wyemitowanym w magazynie reporterskim telewizji Proart „Twój Problem Nasza Sprawa”. Mężczyzna zmagał się z ciężką chorobą. Siedemnaście lat temu przeszedł resekcję guza mózgu i radioterapię. Funkcjonował bez przeszkód, aż do 2012 roku, kiedy nagle jego organizm zaczął odmawiać posłuszeństwa.

Historię Artura Niełacnego i jego rodziny mogliście państwo obejrzeć w magazynie „Twój Problem Nasza Sprawa” na antenie telewizji Proart we wrześniu 2018 roku. Wtedy bliscy ostrowianina opowiadali jaką troską otoczyli go po tym jak nagle paraliż zaczął obejmować jego ciało. Dla Artura Niełacnego ruszyła nawet zbiórka pieniędzy na specjalistyczny wózek pomagający mu poruszać się. Udało się zakupić sprzęt przy wsparciu wielu osób.

Niestety wczoraj dotarły do nas złe wieści. Artur Niełacny przegrał walkę z ciężką chorobą. Rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia, a państwu przypominamy historię mężczyzny i jego rodziny.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Miałem Cię odwiedzić Artur ale ciągle brakowało czasu… pewnie do końca życia będzie mnie to męczyło…Ola, Michał, najszczersze wyrazy współczucia… bądźcie silni

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick