Nasza koleżanka obcięła włosy i oddała je na perukę

10
Ewa Pieczyńska, dziennikarka Telewizji Proart i portalu wlkp24.info zdecydowała się obciąć włosy i przekazać je na perukę fundacji Rak'n'Roll, która zajmuje się pomocą kobietom walczącym z chorobą nowotworową.

Nasza redakcyjna koleżanka Ewa Pieczyńska przez kilka lat zapuszczała włosy z myślą właśnie o tym, by po ścięciu, przekazać je na szczytny cel. Dziś w ostrowskim Zespole Szkół Salezjanek pod okiem profesjonalnych fryzjerek chętni mogli obciąć swoje włosy i przekazać je na perukę. Jedną z tych osób była właśnie Ewa.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

Porozmawialiśmy z nią chwilę przed obcięciem włosów i zaraz po tym, jak przekazała je Fundacji Rak’n’Roll. Jakie myśli zaprzątały jej głowę zanim usiadła na fotelu fryzjerskim? Co sądzi o nowej fryzurze? Zobaczcie nasz materiał wideo!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

10 KOMENTARZE

    • Super! Wielkie brawo dla niej! To wspaniałe, że coraz więcej ludzi przyłącza się do takich akcji 🙂 Prosimy ją od nas pozdrowić!

  1. Robicie sensację, jakby oddała co najmniej nerkę. Na lato każdy obcina włosy. Fajnie, że przekazała włosy fundacji, ale dylematy: Jakie myśli zaprzątały jej głowę zanim usiadła na fotelu fryzjerskim? są żenujące.

  2. Co to jest za materiał? Kto zorganizował tę akcję? Ile dzieci wzięło w niej udział? Kto pracował charytatywnie przy obcinaniu włosów? Czy na prawdę, dorosła kobieta przeżywała obcięcie 25cm włosów? Zwłaszcza, że nadal zostały jej długie? Dla dzieci mogło to być przeżycie ale nawet nie z powodu utraty włosów ale dlatego, że pomagają w taki sposób chorym ludziom. Reportaż powinien być o akcji Rak`n`Roll, o tych którzy zorganizowali akcję w szkole, tych którzy wzięli w niej udział i tych dzieciach które wzięły udział i fryzjerkach, które poświęciły swoją pracę… A nie o redaktorce, która załapała się na darmowego fryzjera…

    • Zapraszamy do regularnego oglądania Telewizji Proart. W materiale przygotowanym dla Wydarzeń były zawarte odpowiedzi na wszystkie Pana pytania. I zapewniamy, że bez złośliwości, których nie szczędził Pan w swoim komentarzu.

  3. 0d czasu wprowadzenia RODO informacja zasłania cały ekran i jest szczególnie uciążliwa.Czy nie można już tego zlikwidować/.Dotyczy głównie wlkp.24 info.

  4. Czytam te komentarze i własnym oczom nie wierzę. Nie ważne kto ile włosów ściął, a ważne jest to że się na to zdecydował i włosy zostały przekazane potrzebującym! Sama noszę perukę i wiem, jak trudno dostać dobrej jakości perukę z włosów naturalnych – więc liczy się dosłownie każdy gest. Ja po peruki jeżdżę do Krakowa, do Świat Peruk – tam mają najlepszy asortyment. Pozdrawiam!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick