“Na bakier z koronawirusem” w Telewizji Proart. Wyślijcie swoje nagrania!

0
Odganiamy złe myśli i jedyne, na czym teraz się skupiamy to pozytywne myślenie. Stąd i was zachęcamy do tego, by przestać zadręczać się co dalej przyniesie nam epidemia koronawirusa, a w to miejsce zacząć przyjemnie wykorzystywać wolny czas i podzielić się tym z innymi. Macie ciekawe pomysły na zabawy z rodziną, prace w ogrodzie, wiecie jak zmobilizować się do nowego hobby lub znacie przepisy na pyszne dania? Nagrajcie to i wyślijcie do redakcji Telewizji Proart. Powstaje kronika z czasu epidemii.

O co chodzi? Zadanie jest proste – wystarczy nagrać krótki, amatorski filmik, na którym pokażecie jak spędzacie wolny czas, którego wszyscy mamy przecież sporo, prawda? Ciekawe propozycje na zabawy z dziećmi, muzykowanie, zabawy plastyczne, ale i gotowanie, majsterkowanie czy prace w ogrodzie mogą być dla innych inspiracją do zrobienia czegoś ciekawego. Jeśli ktoś chciałby pochwalić się jakie rośliny sadzi w ogródku, opracował przepis na pyszne danie, lub sam wymyślił jakąś zabawę dla dzieci – śmiało!

Nagrania wysyłajcie na adres mailowy poczta@tvproart.pl lub w wiadomościach prywatnych na Facebooku Telewizji Proart. Można używać także innych form przesyłu, jak na przykład darmowy serwer wetransfer.com.

Uwaga! Koniecznie należy zapoznać się z Regulaminem, w którym zawartych jest sporo ważnych informacji dotyczących m.in. formatów nagrań czy kwestii praw autorskich i publikacji wizerunku osób na nagraniach. Jest również szablon klauzuli, którą należy dołączyć do wiadomości z nagraniem.

Do dzieła! Pokażmy jak Południowa Wielkopolska potrafi dobrze bawić się w czasie epidemii. Przy okazji wszystkim życzymy zdrowia, by z uśmiechem na twarzy przetrwać ten trudny dla nas wszystkich czas.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick