Myślały, że nie żyje. Uratowały mężczyźnie życie

0
Bezdomny mężczyzna został ocalony przez grupę bawiących się dzieci. Dzięki nim uniknął śmierci i trafił do szpitala. Cała sytuacja rozegrała się przy ulicy Poznańskiej w Kaliszu. Mężczyzna nie dawał oznak życia więc powiadomiono służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło przy opuszczonej stacji paliw przy ulicy Poznańskiej w Kaliszu. Bawiące się dzieci zauważyły leżącego mężczyznę. Powiadomiły o tym przechodzącą obok kobietę. Na początku podejrzewano, że ten nie żyje, jednak po przyjeździe służb ratunkowych odnaleziono u niego funkcje życiowe. – Bezdomny mężczyzna został zabrany do szpitala przez załogę pogotowia ratunkowego – informuje mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Okres zimowy to czas wzmożonej pracy mundurowych przy sprawdzaniu opuszczonych miejsc i możliwych bezdomnych tam przebywających. Policja apeluje o czujność i nie pozostawianie takich osób na dworze. Osoby bezdomne, a zwłaszcza te pod wpływem alkoholu są narażone na utratę życia. Nie bądźmy obojętni i jeśli zauważymy taką osobę, natychmiast należy powiadomić służby ratunkowe.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick