Mieszkaniec Karsek nie ma koronawirusa. Wynik badania jest negatywny

4
Fot. facebook.com/solectwokarski
Poznaliśmy wynik badania mieszkańca Karsek, u którego podejrzewano zakażenie koronawirusem. Informacja na temat tego, że został przetransportowany do szpitala w Kaliszu obiegła region w piątek po południu. W poniedziałek dowiedzieliśmy się, że wynik jest negatywny, co oznacza, że pacjent nie został zarażony SARS-CoV-2.

Na fanpage’u sołectwa Karski pojawił się komunikat, w którym czytamy, że wynik badania mieszkańca Karsek w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem jest negatywny. Sołtys Małgorzata Czarnota poinformowała, że informację otrzymała od wójta gminy.

ZOBACZ TEŻ: Pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie krotoszyńskim

Jednocześnie apeluje o to, by uważać na siebie i zachować spokój.

Szanowni Państwo!Przekazuję informację od Wójta Gminy, iż wynik badania mieszkańca Karsek jest NEGATYWNY🙂 Uważajmy nadal na siebie i zachowajmy spokój.Pozdrawiam- Sołtys.

Opublikowany przez Sołectwo Karski Poniedziałek, 16 marca 2020

W piątek informowaliśmy, że chodzi o około 30-letniego mężczyzna został zabrany karetką pogotowia na Oddział Zakaźny szpitala w Kaliszu z podejrzeniem koronawirusa. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, mężczyzna pracuje za granicą i co jakiś czas wraca do rodzinnej miejscowości.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT: Mieszkaniec Gminy Ostrów zabrany karetką do szpitala zakaźnego

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  • 2
   1

   I bardzo dobrze. Szczerze mówiąc to nikt nie powinien wracać w tej chwili do kraju. Dobrze wiedzą co się dzieje a ludzie nie tylko z urlopów w pośpiechu zjeżdżają…
   Zero odpowiedzialności!

 1. 1
  2

  Przecież to nie prawda aferzysci !!!! Jesteście nie normalni tak samo jak z tymi wynikami których nie ma !!! Jutro będą!!!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick