Mieszkaniec Gminy Ostrów zabrany karetką do szpitala zakaźnego

7
Fot. facebook.com/solectwokarski
Około 30-letni mężczyzna został zabrany karetką pogotowia na Oddział Zakaźny w Kaliszu z podejrzeniem koronawirusa. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że mężczyzna pracuje za granicą i co jakiś czas wraca do rodzinnej miejscowości. O całej sytuacji poinformowała sołtys wsi Karski za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Szanowni Mieszkańcy!!!Jeden z naszych mieszkańców został zabrany karetką pogotowia z podejrzeniem koronawirusa. W…

Opublikowany przez Sołectwo Karski Piątek, 13 marca 2020

– Jest to około 30-letni mieszkaniec naszego sołectwa. Sam zamieścił film na Facebooku, że jest w drodze na Oddział Zakaźny do Kalisza z podejrzeniem koronawirusa – poinformowała Małgorzata Czarnota, sołtys wsi Karski.

Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że około 30-letni mężczyzna pracuje za granicą. O całej sytuacji został poinformowany wójt Gminy Ostrów Wielkopolski, który podejmie dalsze kroki.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. Banda debili wraca z pracy za granicą i w pierwszym dniu już ich widać w marketach. W powiecie Pleszewski w Gizałkach jest co kilkanaście takich osób. To oni sprzedają nam to świństwo, zamknąć granice A jak ktoś chce wjechać to niech płaci za test.

  2. Banda debili wraca z pracy za granicą i w pierwszym dniu już ich widać w marketach. W powiecie Pleszewski w Gizałkach jest kilkanaście takich osób. To oni sprzedają nam to świństwo, zamknąć granice, a jak ktoś chce wjechać, to niech płaci za test, albo siedzi w namiocie na granicy.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick