Mecze Jaroty obejrzysz za darmo

1
Fot. jarota.com
Nowe władze Jaroty Jarocin wprowadzają swoje porządki. Prezes Krzysztof Matuszak i spółka zdecydowali, że wszystkie mecze rundy wiosennej III ligi będzie można obejrzeć za darmo. Przedstawiciele klubu chcą w ten sposób ponownie przyciągnąć kibiców na stadion i odbudować ich zaufanie.

Ogromne perturbacje, jakie w ostatnich tygodniach przeszedł klub Jaroty Jarocin wymuszają kolejne zmiany. Pod koniec grudnia 2018 roku informowaliśmy, że członkowie klubu jednogłośnie zdecydowali o złożeniu wniosku o upadłość i wycofanie seniorskiego zespołu z rozgrywek III ligi. Wniosek trafił do sądu, ale po nowym roku okazało się, że czarne chmury, które skumulowały się nad klubem, zaczęły się rozchodzić.

Niespodziewanie pojawił się nowy kandydat na prezesa, którym okazał się Krzysztof Matuszak, wychowanek JKS-u i wieloletni piłkarz tego klubu. Następnie trenerem został Piotr Garbarek – legenda Jaroty, który przez wiele lat był kapitanem zespołu, a w ostatnim czasie pracował także w Akademii Jaroty Jarocin.

Nowe władze wprowadziły w życie pierwsze decyzje. Jedną z nich jest ta dotycząca oglądania meczów za darmo przez całą rundę wiosenną. Dotyczy to ośmiu spotkań kolejno z: Wierzycą Pelplin, Bałtykiem Gdynia, Świtem Skolwin, Kotwicą Kołobrzeg, Radunią Stężyca, Bałtykiem Koszalin, Mieszkiem Gniezno i KP Starogardem Gdańskim. – Czas odbudować relacje z naszymi kibicami, bo oni są dla nas najważniejsi. Jeszcze niedawno mieliśmy swój fan club. Chcemy pokazać wszystkim, że klub zmierza w dobrym – mówi Krzysztof Matuszak, prezes Jaroty.

Początek rundy wiosennej w weekend 9-10 marca.

ZOBACZ TEŻ: Śliwiński rezygnuje. Kto nowym prezesem KPR Ostrovia?

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick