"Mamy rachunki do wyrównania". Ostrovia gra z Żukowem

Biało-czerwoni już cztery kolejki przed końcem sezonu zrealizowali w stu procentach plan, który nakreślili sobie przed startem Ligi Centralnej. Po zwycięstwie z Nielbą Wągrowiec zapewnili sobie pierwsze miejsce w tabeli i sportowy awans do PGNiG Superligi. Nie oznacza to jednak, że myślami są już przy nowych celach. Chcą wygrać wszystkie spotkania do końca sezonu.

W pierwszej rundzie Ligi Centralnej, drużyna prowadzona przez Macieja Nowakowskiego i Rafała Stempniaka grała jak z nut, była nie do zatrzymania. Aż przyszedł mecz w Żukowie. Do 50 minuty wszystko układało się po myśli gości, którzy prowadzili bezpieczną różnicą bramek. Skończyło się jednak remisem i rzutami karnymi. A mogła być pierwsze przegrana, gdyby nie skuteczny rzut w ostatnich sekundach Kamila Adamskiego.

SPR GKS Autoinvest Żukowo aktualnie zajmuje szóste miejsce w Lidze Centralnej. Prowadzi niezagrożenie Arged KPR Ostrovia. Początek tego meczu o godz. 18:00 w Arenie Ostrów. Nasza transmisja rozpocznie się 10 minut wcześniej. Później biało-czerwonym pozostaną jeszcze trzy mecze do końca, w Grudziądzu, w domu z Zagłębiem Sosnowiec i pod koniec maja wyjazd do Białej Podlaskiej.