DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

"Dla Ciebie, Mamo" i dla Was! Mamy bilety na niepowtarzalny koncert [KONKURS]

Weź udział w konkursie i wygraj bilety na koncert „Dla Ciebie, Mamo”, który odbędzie się w Ostrowskim Centrum Kultury.

W związku ze zbliżającym się Dniem Matki, mamy dla Was nie lada gratkę – bilety na koncert życzeń „Dla Ciebie, Mamo”, który odbędzie się w Ostrowskim Centrum Kultury.

Koncert „Dla Ciebie, mamo”

Niezwykły koncert „Dla Ciebie Mamo – koncert życzeń ” będzie prawdziwą muzyczną ucztą dla miłośników muzyki różnego gatunku.

Wybitni artyści o wyjątkowych barwach głosów oczarują publiczność. Orkiestra doda muzyce głębi i emocji. Utwory dobrane specjalnie z myślą o mamach z pewnością poruszą ich serca. A życzenia dla mamy będą miłym akcentem na zakończenie koncertu.

W repertuarze znane przeboje polskiej i światowej estrady, filmu i musicalu w tym te, dedykowane mamom. Usłyszymy między innymi: słynne walce, cudowne utwory, a wśród nich: Lubię wracać tam, gdzie byłem już; Mama; Dla Ciebie mamo i wiele innych; Adagio; Dajana; aż cała sala zaśpiewa z nami.

Chcemy by wszystkie mamy, które będą obecne na tym koncercie, poczuły się docenione i kochane. To będzie dla nich niezapomniane przeżycie.

Wystąpią dla Państwa:

Edyta Piasecka – sopranistka o diamentowym głosie. Jedna z najbardziej cenionych solistek sceny operowej, która w swoim repertuarze posiada wybrane utwory filmowe i estradowe.

Emilia Zielińska – sopranistka o ciepłej lirycznej barwie głosu i delikatnej osobowości, której repertuar obejmuje utwory od arii operetkowych, poprzez musical, aż po hity filmu i estrady.

Mariusz Adam Ruta – tenor, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Od wielu lat artysta także koncertowy.

Mirosław Niewiadomski – wirtuoz głosu: od klasyki po rozrywkę. Wybitny polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny, ciemny głos.

Orkiestra pod batutą maestro Orlina Bebenowa. Udział tej orkiestry to także gwarancja doskonałej zabawy z publicznością.

Renata Brukiewicz – organizatorka koncertu, menadżerka kultury, trenerka etykiety. Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję.

Wygraj bilety na koncert „Dla Ciebie, Mamo”

Razem z organizatorem koncertu przygotowaliśmy dla naszych Czytelników niespodziankę – trzy podwójne bilety na to muzyczne wydarzenie. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest wykonanie zadania konkursowego: „Opisz w kilku zdaniach, za co najbardziej cenisz swoją mamę i dlaczego”.

Odpowiedź na zadanie konkursowe należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Mama”. W treści – oprócz odpowiedzi – należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wyrażenie zgody na wypowiedzenie się przed kamerą i/lub uwiecznienie odbioru biletu na fotografii/nagraniu wideo. Jednocześnie uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie jego wizerunku w Telewizji Proart, na portalu wlkp24.info oraz w serwisach społecznościowych Facebook, Instagram i/lub Twitter/X, w których Organizator Konkursu prowadzi swoje profile.

Nagrodami w konkursie są trzy podwójne bilety na koncert „Dla Ciebie, Mamo”, który odbędzie się w sobotę, 18 maja 2024 roku o 19:00 w Ostrowskim Centrum Kultury.

REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz