Malesa stawia na żużel

0
Zespół TŻ Ostrovia w nowym sezonie jeździć będzie nie z jednym, a z dwoma sponsorami tytularnymi. Firma z Kalisza, Malesa - pokrycia dachowe, jest z ostrowskim żużlem od samego początku jak tylko powstało Towarzystwo Żużlowe.

Podczas prezentacji zespołu na nowy sezon, została przedstawiona firma Arged, która jako pierwsza weszła w skład drużyny, dziś do nazwy jako sponsor tytularny dołącza Malesa – pokrycia dachowe. Tak więc w 2019 roku zespół będzie nosił nazwę Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się sfinalizować rozmowy z firmą Malesa pokrycia dachowe. Jest to dla nas bardzo ważne, że przez te kilka lat odbudowywania żużla w Ostrowie zaufała nam kolejna firma. – mówi Radosław Strzelczyk prezes TŻ Ostrovia 

Sponsor Tytularny nie ukrywa, że żużlem interesuje się już od lat 80, gdy na torze jeszcze jeździł np. Jacek Brucheiser. Od kilku lat firma wspiera ostrowski żużel, obserwując również pracę zarządu, od nowego sezon rodzinnie postanowili, że to wsparcie będzie większe, bo  klub rozwija się bardzo dobrze i jest w nim ogromny potencjał.

– Jest nam ogromnie miło, że w pierwszej lidze możemy zostać sponsorem tytularnym TŻ Ostrovia, zespół ten ma bardzo dobrych prezesów, którzy budują solidną markę, której częścią chce być nasza firma. – mówił właściciel firmy Krzysztof Malesa. 

Jak zapowiedział prezes Radosław Strzelczyk, w nowym roku na pewno będą trwać rozmowy z kolejnymi partnerami i być może Ostrovia przedstawi kolejnego sponsora.

 

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick