LOGinLAB wystartuje mimo pandemii koronawirusa. Jak będzie wyglądać edycja 2020?

0
Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejna edycja LOGinLAB, a więc jedne z najważniejszych crossfitowych zawodów w kraju. Tym razem w imprezie weźmie udział 70 uczestników podzielonych na trzy kategorie. Rywalizacja będzie się toczyć z zachowaniem rygorów sanitarnych.

Choć większość tegorocznych imprez zaplanowanych na wakacje nie odbędzie się z powodu pandemii koronawirusa, są takie, które wystartują, choć pod wieloma obostrzeniami związanymi z trwającą pandemią. Jednym z takich wydarzeń jest LOGinLAB 2020 – impreza dla crossfitowców.

CZYTAJ: Lekarze dają jej 4 miesiące życia… Guz rośnie z każdym dniem. Nie czekaj, pomóż Ani!

W tym roku wystąpi 70 zawodników. To mniej niż w poprzednich latach, ale najważniejsze są względy bezpieczeństwa i reżim sanitarny, których organizatorzy muszą przestrzegać, aby nie narażać ani uczestników, ani publiczności. – Każdy zawodnik, który będzie wchodził do strefy rozgrzewkowej czy areny, będzie miał mierzoną temperaturę, będą porozstawiane dezyfekatory. Zrobimy wszystko, żeby było naprawdę bezpiecznie – wyjaśnia

Tegoroczne wydarzenie będzie miało dodatkowy cel. Przekaz poprzednich edycji był taki, aby zachęcić ludzi do prowadzenia aktywnego trybu życia. Edycja 2020 dodatkowo będzie zwracać uwagę na coś równie istotnego. – Chcemy powalczyć, aby nasza planeta była bardziej bio, eko i bardziej naturalna. Dlatego nasi sponsorzy podeślą samochody elektryczne, ale będziemy też promowali kawę bio. Chcemy, aby ludzie bardziej dbali o planetę i codziennie żyli lepiej – dodaje Dawid Kujawski, organizator LOGinLAB 2020.

LOGinLAB odbędzie się w weekend 15 i 16 sierpnia. W niedzielę od 11.30 będzie można oglądać na żywo w Telewizji Proart i na wlkp24.info. Transmisja będzie możliwa dzięki łączu światłowodowemu dostarczonemu przez firmę PROMAX.

CZYTAJ: Rywalizują o mistrzostwo Polski. Jak zaczęła się ich przygoda z tym sportem?

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick