LOGinLAB 2020 w niedzielę w Telewizji Proart! [WIDEO]

0
Jeszcze kilkanaście tygodni temu organizacja szóstej edycji zawodów LoginLab stała pod dużym znakiem zapytania. Dziś już wiemy, że w najbliższy weekend znów zobaczymy najlepszych crossfiterów w Polsce na krotoszyńskim rynku, a jedna z najlepszych imprez tego typu w kraju nie straci ciągłości.

Dawid Kujawski razem z Tobiaszem Narożniakiem od kilku lat organizują największe imprezy crossfitowe w Polsce. Na krotoszyńskim rynku robią hałas od sześciu lat. Impreza Loginlab tym samym wpisała się na dobre w kalendarz wydarzeń sportowych w regionie, przyciągając coraz większą grupę startujących oraz kibiców na trybunach. Marka, którą sobie wypracowali nakręcała ich do wytężonej pracy nawet w czasie pandemii koronawirusa.

Krotoszyn staje się polską stolicą crossfitu, więc nawet w czasie pandemii, kiedy wiele imprez sportowych na świecie zostało odwołanych, LoginLab idzie dalej realizując swoje pomysły. Wiele możliwości otwiera także organizacja zawodów w centrum miasta.

Na starcie nieco ponad 70 zawodników, czyli mniej niż w latach poprzednich. Wszystko ze względów bezpieczeństwa. Mniejsza będzie również główna arena rozgrywania zawodów. Zrezygnowano także z rywalizacji na basenie, który w latach poprzednich był miejscem eliminacji do rundy finałowej.

Najsilniejsi atleci w Polsce będą rywalizować tylko w drużynach. I tak w najbliższy weekend zobaczymy zespoły dwuosobowe mężczyzn bez ograniczeń wiekowych, teamy mieszane czyli kobieta z mężczyzną oraz duety męskie z podziałem na kategorie wiekowe. LoginLab co roku wychodzi frontem do klienta, dając możliwość wyboru konkurencji, które zawsze są innowacyjne, a co za tym idzie zaskakujące.

Kolejny rok imprezę LoginLab w Krotoszynie będą mogli zobaczyć wszyscy abonenci Telewizji Proart. Finałową transmisję rozpoczniemy w niedzielę 16 sierpnia od godziny 11:30. Jak co roku będziemy także on-line, ponieważ zawody dostępne będą także na portalu wlkp24.info oraz na naszym kanale na youtube.

Sponsorem zawodów LoginLab oraz firmą, która zapewnia połączenie światłowodowe najwyższej jakości jest Przedsiębiorstwo Promax.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick