Kuźnica Grabowska. Ugodził znajomego nożem

0
Trzema ranami kłutymi zakończyła się sprzeczka między dwoma mężczyznami, którzy wspólnie spożywali alkohol. Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w Kuźnicy Grabowskiej.

21 września około godziny 15:45 dyżurny ostrzeszowskiej komendy został powiadomiony o ugodzeniu nożem mężczyzny w miejscowości Kuźnica Grabowska.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że podczas spożywania alkoholu w miejscu zamieszkania jednego z mężczyzn, doszło między nimi do sprzeczki, w trakcie której 61-letni mieszkaniec Kuźnicy Grabowskiej zadał ciosy nożem swojemu znajomemu, 62-letniemu mieszkańcowi Klonu – komisarz  Ewa Jakubowska.

Pokrzywdzony na skutek doznanych obrażeń w postaci trzech ran kłutych klatki piersiowej, został przewieziony do szpitala w Kaliszu, natomiast sprawcę zdarzenia zatrzymano i osadzono w PDOZ ostrzeszowskiej komendy do dyspozycji prokuratora.

Na miejscu wykonano czynności w trybie art. 308 kpk w kierunku art. 160 kodeksu karnego w związku z art. 157§1 kodeksu karnego.

źródło: KPP Ostrzeszów, fot. policja archiwum

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick