Kto zdobył bilety? Wybraliśmy zwycięzcę w konkursie Novika&Mr Lexx!

0
Novika&Mr Lexx kolejny już raz wystąpią w Ostrowie Wielkopolskim. Tym razem dadzą koncert na małej scenie Ostrowskiego Centrum Kultury. Na łamach portalu wlkp24.info ogłosiliśmy szybki konkurs, w którym jedna osoba mogła zgarnąć podwójną wejściówkę na koncert.

Chcieliśmy abyście wykazali się kreatywnością i napisali nam, dlaczego to właśnie Wy najbardziej zasługujecie na wygraną w konkursie? 

Odpowiedzi było naprawdę sporo, ale nas najbardziej urzekła wiadomość Pani Weroniki Cieślak Lukas: „Dlaczego to właśnie my najbardziej zasługujemy na wygraną w konkursie? Hmmmm. Jesteśmy rodzicami synka niepełnosprawnego nigdy z tego faktu nie marudzimy wręcz przeciwnie, dzielimy się nasza dobra energią i pomocą innym, ale czasem chcielibyśmy mieć chwilkę tylko dla siebie Pozdrawiamy gorąco!”

Koncert Noviki, a właściwie Katarzyny Nowickiej odbędzie się 1 lutego 2020 roku o godzinie 21.30 na małej scenie Ostrowskiego Centrum Kultury. Towarzyszyć jej będzie warszawski producent muzyczny o pseudonimie Mr Lexx. Support zapewnią znani ostrowskiej publiczności artyści ze stajni Osterdam Records.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick