KSW zacznie rok od walki mistrzowskiej i kolejnego starcia zwycięzcy Igrzysk Olimpijskich

0
Oglądaj galę KSW 58 w sieci Promax! Wykup dostęp do starć wojowników oktagonu i zobacz na żywo walkę Szymona Kołeckiego z Martinem Zawadą. Szczegóły na wlkp24.info.

Jeśli interesujesz się sztukami walki, nie możesz przegapić tego wydarzenia. KSW 58 zbliża się wielkimi krokami! Sportowe emocje w oktagonie czekają nas już w sobotę. Aby móc oglądać galę w sieci Promax, należy wykupić dostęp do usługi. Mogą to zrobić abonenci telewizji cyfrowej (od Pakietu Podstawowego HD wzwyż). Wymagany jest aktywny Dekoder HD lub moduł CAM.

Jednorazowy koszt tej usługi wynosi 40 zł w przypadku zamówienia poprzez ePROMAX lub 45 zł w przypadku zamówień składanych przez Biuro Obsługi Abonenta, infolinie bądź e-mail. Aktywacja w przypadku zamówienia telefonicznego będzie możliwa w sobotę od godz. 14.00

Nazwą użytkownika jest numer klienta nadany przy podpisaniu umowy (Nr klienta to pięciocyfrowy numer znajdujący się w numerze faktury FV/nr abonenta – miesiąc/rok lub pięć ostatnich cyfr w numerze rachunku).

W przypadku braku hasła istnieje możliwość wygenerowania nowego poprzez przycisk: Zapomniałem hasła/Generuj nowe hasło.

Ostatnim etapem aktywacji gali KSW przez eBOK jest zatwierdzenie linka, który system wysyła na adres e-mail (kontaktowy).

Informacje techniczne:
Transmisja dostępna w formacie HD na kanale 500.
Parametry odbiorcze:
Nazwa na dekoderze: PPV KSW58
Nr na dekoderze: 500
Freq: 642 MHz
Modulation: QAM 256
Symbol Rate: 6.875 MS/s
ID Sieci: 319

Warto wiedzieć:

 • W przypadku korzystania z listy ulubionych kanałów, konieczne może okazać się przełączenie na listę główną.
 • Jeśli sprzęt nie znajduje kanału 500, należy przeskanować pasmo.
 • W przypadku korzystania z modułów CAM, numeracja kanałów może ulec zmianie.

REGULAMIN ORAZ CENNIK USŁUGI PPV – KSW 58

Opis gali KSW 58

Jeden z najbardziej obiecujących zawodników na Starym Kontynencie, specjalista od zgarniania bonusów za walki wieczoru, złoty medalista igrzysk olimpijskich i weteran europejskiej sceny MMA będą głównymi bohaterami pierwszej gali KSW w 2021 roku, która odbędzie się 30 stycznia. Na KSW 58 Salahdine Parnasse stanie do drugiej obrony pasa wagi piórkowej w starciu z Danielem Torresem. Do klatki wejdzie ponownie Szymon Kołecki, a jego rywalem będzie Martin Zawada.

Fenomenalny, niepokonany mistrz KSW w kategorii piórkowej, Salahdine Parnasse jest uważany za jedną z największych wschodzących gwiazd na Starym Kontynencie. 23-latek stoczył do tej pory 15 pojedynków i jeszcze nie zaznał goryczy porażki. Nazywany przez prasę „Kylianem Mbappe francuskiej sceny MMA” Parnasse w KSW wygrał już pięć starć i w każdej walce coraz bardziej zachwyca kibiców. Daniel Torres ma na koncie cztery pojedynki w okrągłej klatce KSW i za trzy z nich otrzymał nagrodę za najlepszy bój wydarzenia. Ostatnio Brazylijczyk mieszkający w Austrii wygrywał z Maxem Cogą i Filipem Pejiciem. „Tucanao” jest obdarzony również bardzo mocnym uderzeniem, o czym przekonało się pięciu rywali, którzy kończyli walkę z nim na deskach.

Skoro mowa o zawodnikach z kowadłem w rękach, do klatki powróci też złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, Szymon Kołecki. Były sztangista ma na koncie już osiem wygranych pojedynków w MMA i wszystkie te pojedynki kończył nokautami, w tym aż siedmiokrotnie w pierwszej odsłonie. Ostatnio Kołecki wygrywał z innym olimpijczykiem, Damianem Janikowskim, a wcześniej pokonał Mariusza Pudzianowskiego. Rywalem 39-latka będzie jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w KSW, Martin Zawada. Mieszkający w Niemczech zawodnik polskiego pochodzenia po raz pierwszy walczył dla KSW na gali z numerem 6. Z kolei na KSW 49 pokonał po świetnym pojedynku weterana UFC, Thiago Silvę. Fani i eksperci zgodnie powtarzają, że Zawada będzie zdecydowanie najtrudniejszym przeciwnikiem w karierze Kołeckiego.

Na gali KSW 58 zobaczymy także jednego z najbardziej widowiskowo walczących zawodników w całej organizacji, Michała Michalskiego. Współautor trzech najbardziej widowiskowych starć wieczoru tym razem zmierzy się z podopiecznym legendarnego Mirko „CroCopa” Filipovicia, Aleksandarem Rakasem. Chorwat będzie niebezpieczny w każdej płaszczyźnie, bowiem ma na koncie osiem nokautów i sześć poddań.

Do walki powróci też „Cichy Zabójca” z Dagestanu, Shamil Musaev. Rosjanin jest niepokonany i kończył przed czasem aż dziesięć ze stoczonych pojedynków. Zwyciężał w ten sposób również obu rywali, którzy stanęli naprzeciw niego w klatce KSW. Przeciwnikiem 27-latka będzie inny zawodnik, który jeszcze nie przegrał w zawodowej karierze, Uroš Jurišić. Słoweniec już zapowiada, że przyszedł do KSW po to, by strącić z tronu Roberto Soldicia.

Ponadto na gali zobaczymy młodego i obiecującego Czecha, Davida Martinika, którego w klatce KSW przywita „Polski Orzeł”, Paweł Polityło. Do swojej drugiej walki w KSW stanie niepokonany Robert Ruchała, a jego przeciwnikiem będzie specjalista od nokautów, Daniel Bažant. Kartę walk otworzy natomiast pojedynek niebezpiecznych grapplerów Bartłomieja Kopery i Francisco Barrio.

Karta walk KSW 58

 1. Walka o pas kategorii piórkowej | KSW Featherweight Championship Bout:
  65,8 kg/145 lb: Salahdine Parnasse (14-0-1, 2 KO, 4 Sub) vs Daniel Torres (11-4, 5 KO, 1 Sub),
 2. 93,0 kg/205 lb: Szymon Kołecki (8-1, 8 KO) vs Martin Zawada (29-15-1, 18 KO, 5 Sub),
 3. 77,1 kg/170 lb: Michał Michalski (8-4, 4 KO, 1 Sub) vs Aleksandar Rakas (16-7, 8 KO, 6 Sub),
 4. 77,1 kg/170 lb: Shamil Musaev (13-0, 8 KO, 2 Sub) vs Uroš Jurišić (11-0, 5 KO, 5 Sub),
 5. 120,2 kg / 265 lb: Michał Andryszak vs TBA,
 6. 61,2 kg/135 lb: Paweł Polityło (5-2, 1 KO) vs Dawid Martinik (4-1, 1 KO, 2 Sub),
 7. 68 kg/150 lb: Robert Ruchała (4-0, 2 Sub) vs Daniel Bažant (5-1, 5 KO),
 8. 70,3 kg/155 lb: Bartłomiej Kopera (9-6, 7 Sub) vs Francisco Barrio (7-2, 2 KO, 4 Sub).
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick