Krzemiński Reunion Project w Przepompowni. Mamy bilety! [KONKURS]

0
Jazz znowu zagości w murach Starej Przepompowni. Tym razem w Ostrowie zagości pięcioro muzyków z doświadczeniem, którzy zabiorą fanów jazzu w podróż po nowoczesnych oraz „mainstreamowych” brzmieniach gatunku. Na niedzielny koncert mamy dla Was bilety.

Krzemiński Reunion Project to jedno z ciekawszych wydarzeń lutego w ostrowskim Klubie Stara Przepompownia. Trębacz Piotr Kamiński podczas spotkania po latach z kolegami z branży zainicjował powstanie jazzowego bandu. Piotr Krzemiński (trąbka, flugelhorn), Michał Borowski (saksofon tenorowy), Dariusz Petera (piano), Andrzej Zielak (kontrabas) i Karol Domański (perkusja) znają się od lat i wspólnie stawiali pierwsze muzyczne kroki. Przez lata zdobywali doświadczenie na polskich i zagranicznych scenach.

Kwintet wykonuje głownie kompozycje Piotra Krzemińskiego, którego muzyka inspirowana jest nowoczesnym podejściem do jazzu, podróżami po świecie oraz starym dobrym „mainstreamowym” jazzowym brzmieniem. To opowieść o inspiracjach i doświadczeniach zebranych przez lata, dużo radości płynącej ze wspólnego grania oraz duża dawka dobrego jazzu.

Koncert „Krzemiński Reunion Project” już w najbliższą niedzielę 11 lutego w Starej Przepompowni. Start o 20:00. Mamy oczywiście wejściówki na to wydarzenie. Do wygrania w konkursie są 4 podwójne bilety na koncert. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: Z jakiego miasta pochodzi Piotr Krzemiński?

Na odpowiedzi czekamy do piątku 9. lutego do godziny 15:00. Wysyłać należy je na adres mailowy: konkurs@wlkp24.info. W tytule wiadomości prosimy wpisać: KRZEMIŃSKI REUNION PROJECT, w treści oprócz wiadomości musi znaleźć się także imię i nazwisko uczestnika oraz numer telefonu.

W imieniu organizatorów gorąco polecamy wydarzenie. Wydarzenie na Facebooku TUTAJ.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick