Kotka nową lokatorką gabinetu Beaty Klimek. Rusza konkurs na imię [ZDJĘCIA]

17
Fot. fanpage prezydent Beaty Klimek
Jak zapowiedziała, tak zrobiła. Prezydent Beata Klimek przygarnęła ze schroniska w Wysocku Wielkim kota. A właściwie kotkę. Wtorek jest pierwszym dniem w pracy nowej "urzędniczki". Szefowa magistratu właśnie ogłosiła konkurs na imię dla kotki.

Kiedy informowaliśmy, że Reksiu znalazł nowy dom, a na terenie Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego zamieszkają kolejne dwa psy ze schroniska, napisaliśmy także, że do urzędu trafi kotka. Potwierdziliśmy to tydzień temu. Zwierzak właśnie trafił do ostrowskiego magistratu. Zamieszka w gabinecie prezydent Beaty Klimek.

“Czworonogi z ostrowskiego schroniska zasługują na nowy dom, na miłość. Odwdzięczają się za okazane dobro ze zdwojoną siłą. Jeśli myślicie o czworonożnym przyjacielu, zachęcam do odwiedzania podopiecznych schroniska” – napisała na fanpage’u prezydent Klimek.

Szefowa miasta zaprosiła mieszkańców do zgłaszania propozycji imion dla kotki, ponieważ nie posiada jeszcze swojego. Wskazówka jest taka, by było ono wyjątkowe, a być może także związane z Ostrowem Wielkopolskim. Propozycje możecie zgłaszać w komentarzach pod tym linkiem. Ale także na naszym portalu możecie podzielić się swoimi propozycjami.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

17 KOMENTARZE

 1. 25
  3

  Żałosna ściema kosztem przerażonych i zdezorientowanych Zwierząt. Ciemny lud to kupi, ja po tym jak traktuje temat Zwierząt i organizacji działających na ich rzecz, jaki jest jej prawdziwy stosunek do nich, nie kupuję tego. Tym razem jest to żałosny PR.

  • 8
   1

   Niech ktoś to zgłosi na Fb. Mnie tam jeszcze nie ma. Ale bede wkrótce i bede miał i ciekawe fotki i jeszcze ciekawsze informacje.

 2. 25

  Popieram promowanie adopcji zwierząt ale są granice rozsądku. Urząd jest zamknięty popołudniami i w weekendy, więc zwierzę zostaje samo, więc co to za adopcja? Jeżeli adoptowac to tylko do domu.

 3. 10

  Rozumiem, że w weekendy będą specjalne dyżury pracowników od karmienia, zmiany piasku w kuwecie i dotrzymywania towarzystwa. No chyba że do zakresu obowiązku dozorcy dopisze się te zadania. Królowo, a co z kociarnią?

 4. 7
  1

  To tylko ściema że taka dobra a niech się zajmie mieszkańcami i problemami ostrowian jaka dobra jak mieszkała na osiedlu to umiała dziędobry powiedzieć

 5. 11
  1

  Już nie mają z nudów czy zajmować się w tych urzędach tylko ogłaszać konkursy na imię kotka? Pierdzą w stołki i zgarniają grube pieniądze za nic.

 6. 1
  1

  A w tym numerze szkoda tylko zwierząt ,bo ciekawa jestem co tam u zwierząt z wcześniejszej promocji i jakoby adopcji przechodniej i w szczegòlności u schorowanego psiaka imieniem Reksiu?! A dla kota Mruczuś i dla kotki Kucia.

 7. Witam
  Pani prezydent jest osobą miłą i pogodną na pewno z poczuciem humoru dlatego proponuję jedyne właściwe imię dla kotki :
  “Klementynka”
  Pozdrawiam wszystkich Ostrowian prosząc o uśmiech i skończenie wszelkich waśni dla dobra Nas i Naszego miasta.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick