,,Kopacze” pokazali, że potrafią grać

2
Osiem punktów na dwanaście możliwych zdobyli w tym sezonie w meczach z ostrowskimi drużynami: Centrą i Ostrovią, piłkarze Pogoni Nowe Skalmierzyce. Debiutant potrafi więc grać z wyżej notowanymi rywalami. - To są dla nas derby i w takich meczach mobilizacja zawsze jest podwójna. Tym bardziej, że przed meczem z Ostrovią słyszeliśmy, że jesteśmy kopaczami. Tak niektórzy o nas mówili. To nas jeszcze bardziej zmotywowało - mówi Mateusz Nogaj, piłkarz nowoskalmierzyckiej drużyny.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Drodzy Skalmierzyczanie! Z pewnością „Ostrovska” społeczność bardzo się cieszy, że mogła Was gościć na stadionie w Ostrowie Wielkopolskim. Musicie sobie jednak zdać sprawę, że „derby”, o których mówicie były tylko dla Was, bo niestety nikt w Ostrowie nie podchodzi do meczów z Wami specjalnie zmobilizowany, jest to kolejny pojedynek o punkty. To tak samo, jak Ostrovia, grała sezon czy dwa temu z Wartą Poznań, nazywając to derbami, a „warciarze” podchodzili do tematu zwyczajnie. Tak to jest gdy mniejszy mierzy się z większym. Kopaczami jesteście nazywani, przez większość przeciwników, w tej lidze, i wcale się temu nie dziwię, bo zobaczyłem Was pierwszy raz, a Wasze zagrania pozwoliły głównie szlifować kondycje chłopcom do podawania piłek. Nie mniej należy Wam się duży szacunek za miejsce jakie sobie w tym sezonie wywalczyliście, a sposób może się jednym podobać, a innym nie, przychodząc jednak na IV-ligowe boiska niewiele więcej można się spodziewać.

  2. Drogi Andrzeju, przebij sobie piątkę z trenerem waszej Ostrovi bo chyba byliście na innym meczu lub zacznij sobie chodzić na żużel. Mogą nas wszyscy nazywać jak chcą w tej lidze ale niestety ich piękny i techniczny styl gry daje im tylko to że mogą oglądać nasze plecy w tabeli ligowej. Pozdrawiamy cię serdecznie analityku gry w piłkę nożną. Tylko Pogoń.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick