Kolejny zawodnik z kontraktem. Majewski zostaje w BM Slam Stal

1
Kolejny zawodnik podpisał kontrakt z zespołem BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. W drużynie wicemistrza Polski nadal oglądać będziemy kapitana Łukasza Majewskiego, który w poprzednich rozgrywkach oddał rzut sezonu na parkietach Energa Basket Ligi.

Nowy sezon będzie dla Łukasza Majewskiego czwartym w barwach ,,Stalówki”, do której po raz pierwszy trafił w 2009 roku. W poprzednich dwóch zdobył z BM Slam Stal dwa medale mistrzostw Polski: brązowy i srebrny. Łącznie w żółto-niebieskich barwach rozegrał 117 meczów w ekstraklasie.

W elicie tymczasem debiutował w 2006 roku, będąc zawodnikiem Znicza Jarosław. Grał też w klubach z Poznania, Radomia, Starogardu Gdańskiego i Włocławka. Nowy sezon będzie jego trzynastym w ekstraklasie, w której zanotował dotąd 411 meczów.

W poprzednich rozgrywkach wystąpił w 44 meczach ostrowskiej drużyny. Spędzając na parkiecie średnio 14 minut, notował na poziomie 3 punktów i ponad 2 zbiórki.

W meczu z MKS-em Dąbrowa Górnicza zanotował trafienie z własnej połowy na zakończenie II kwarty. To było niesamowite trafienie, które zostało wybrane rzutem sezonu w Energa Basket Lidze.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick