Kolejka po bilety na koncert zespołu Leonvoci. Mieszkańcy w OCK-u tworzą listę

6
Kilkanaście osób czeka osobiście, reszta jest wpisana na listę. Tam znajduje się ponad 30 nazwisk. Wszyscy czekają na rozpoczęcie wydawania biletów na koncert zespołu Leonvoci.

Coraz większym zainteresowaniem mieszkańców cieszy się koncert zespołu Leonvoci z okazji Dnia Kobiet. Choć wejściówki będą wydawane w czwartek od godz. 16.00, po 12.00 w kolejce czekało co najmniej kilkanaście osób. To jednak nie wszyscy. Część zainteresowanych widnieje na liście chętnych.

– Stworzyliśmy listę, bo później się zrobi bałagan. Na miejscu jest mniej osób niż zostało wpisanych, bo niektórzy trzymają miejsce dla żony czy narzeczonej i tak to wygląda. A po co później się niepotrzebnie kłócić? – mówi kobieta wpisująca prowadząca spis chętnych.

W budynku Ostrowskiego Centrum Kultury siedzą i młodzi, i starsi. Kobiety i mężczyźni. Wszyscy czekają aż wybije 16.00 i będą mogli odebrać wejściówki. – Plusem jest to, że bilety można odebrać po południu i nie trzeba marznąć na dworze. Dlatego skorzystaliśmy z okazji i czekamy w środku. Nie wyobrażam sobie stania tyle czasu przed budynkiem – dodaje kolejna.

Przed nimi jeszcze kilka godzin oczekiwania, ale nikt się tym nie przejmuje. Niektórzy zaopatrzyli się w kanapki i napoje, inni umilają sobie czas nawiązując nowe znajomości.

Zespół Leonvoci zagra w piątek 9 marca dwa koncerty. Pierwszy o godz. 17.30, drugi – o 20.00.

Leonvoci na Dzień Kobiet. Bezpłatne wejściówki w OCK

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. A potem dziwić się, że takie osoby nie mogą żyć bez kolejek i ustawiają się o 5 rano do przychodni, czy rejestracji samochodów w starostwie. Ręce opadają. Teraz powinni ogłosić, że wydawanie biletów odłożone o 24 godziny. Za darmo, to pójdą na cokolwiek, obojętnie czy się podoba, czy nie. Jaja jak arbuzy.

  2. W kolejce mohery i ciężko zapracowane mamy 500 plus, -zróbcie bilety po 10 zeta imię będzie chętnych,sami miłośnicy darmowej kultury….

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick