Każda kobieta jest księżniczką – charytatywnie dla płci pięknej

0
Każda kobieta chce czuć się piękna i wyjątkowa, ale nie każda ma możliwości, by o siebie zadbać. Dlatego wolontariusze postanowili zatroszczyć się o płeć piękną i zorganizować akcję "Każda kobieta jest księżniczką". Wszystko po to, by podarować kobietom odrobinę relaksu.

Wolontariusze ze strony „Ostrów-lubimy pomagać” kolejny raz pokażą, że można zrobić coś bezinteresownie. W Walentynki, odwiedzili schronisko dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim i obdarowali czworonogi karmą, nowymi smyczami, kocami, a także wyprowadzili podopiecznych schroniska na walentynkowy spacer.

CZYTAJ: Walentynki w schronisku inne niż wszystkie

Teraz, postanowili zadbać o kobiety z okazji zbliżającego się ich święta, które przypada 8 marca. Ruszają z akcją charytatywną „Każda kobieta jest księżniczką”. – Zbieramy nowe ubrania, kosmetyki, biżuterię. Oprócz tego stwierdziliśmy, że nie ma nic lepszego dla kobiety, niż możliwość chwili relaksu, zadbania o siebie i poczucia się piękną w salonach urody. Zbieramy bony na manicure, pedicure, makijaż oraz inne tego typu zabiegi. Słodycze są również miłe widziane – mówią wolontariusze.

Prezenty można przynosić już od środy (20.02) do czwartku (7.03) do świetlicy Bożego Podwórka przy ulicy Gimnazjalnej 1 w Ostrowie Wielkopolskim.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick