Kabaret Moralnego Niepokoju przyjedzie do Ostrowa! Mamy dla Ciebie bilety!

0
materiały organizatora
Mamy do rozdania dwa podwójne bilety na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, który odbędzie się w niedzielę, 12 września o 16.00 w Ostrowskim Centrum Kultury. Szczegóły na wlkp24.info.

Kabaret Moralnego Niepokoju to formacja, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Skecze tej grupy od lat bawią Polaków. Teraz na żywo będzie można pośmiać się z ich żartów w Ostrowskim Centrum Kultury już w niedzielę, 12 września.

Jeśli chcesz wziąć udział w tym widowisku, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! W konkursie organizowanym przez Telewizję Proart i portal wlkp24.info, można powalczyć o jedną z dwóch podwójnych wejściówek na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Aby powalczyć o bilety, należy wykonać zadanie konkursowe, a więc udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie: „Jak nazywa się najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, który zostanie zaprezentowany w Ostrowie Wielkopolskim?”.

Pamiętaj, liczy się poprawna odpowiedź i szybkość! Kto pierwszy, ten lepszy! Bilety dotyczą występu zaplanowanego na niedzielę, 12 września 2021 roku, na godz. 16.00. Podpowiedź znajdziesz na plakacie, a plakat w naszym kalendarzu imprez dostępnym pod tym linkiem.

Odpowiedź należy wysłać na adres e-mail konkurs@wlkp24.info. Trzeba wpisać tytuł:
„Kabaret”, a w treści maila oprócz odpowiedzi podać także swoje imię i nazwisko, miejsce
zamieszkania oraz numer telefonu, abyśmy mogli się skontaktować ze zwycięzcami.

Na odpowiedzi czekamy do środy, 8 września 2021 roku, do godz. 15.00. Zwycięzców powiadomimy osobiście oraz na portalu wlkp24.info, publikując imiona i nazwiska osób, które wygrały.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick