„Już nie mogę się doczekać” – w czwartek Kasia Tomaszewska rozpocznie leczenie

1
Kasia Tomaszewska długo czekała na dzień, kiedy będzie mogła odebrać lek Olaparib. To ten, który wydłuży jej życie o rok, na który zbierała pieniądze podczas zbiórki na siepomaga.pl. Kasia jest już po badaniach, a wyniki pozwoliły zakwalifikować ją do leczenia.

Jeszcze tydzień temu Kasia była w drodze do Poznania i prosiła o trzymanie kciuków. Jechała wtedy na badania. Od ich wyników zależało jej zakwalifikowanie się do leczenia kosztownym lekiem.

Zakwalifikowana do leku, wyniki bardzo dobre😍😍Teraz tylko formalności, formalności miedzy instytucjami…papierologia😑😐i…

Opublikowany przez Katarzyna Tomaszewska Czwartek, 10 stycznia 2019

Minął tydzień, a Kasia będzie mogła odebrać długo wyczekiwany Olaparib. Świetną nowiną podzieliła się na swoim koncie na Facebooku:

Właśnie sie dowiedziałam!!!!Jutro o 13.00 odbieram w końcu mój upragniony lek. Hurrra!!!!Trzymajcie kciuki😍😍

Opublikowany przez Katarzyna Tomaszewska Środa, 16 stycznia 2019

Kasia nie ukrywa, że targają nią skrajne emocje. – Boję się okropnie, ale też skaczę z radości. Nie mogę się już doczekać! Jutro otrzymam dawkę na 28 dni. Po tym czasie muszę stawić się na kontrolę w Poznaniu, gdzie przejdę ponowne badania. Jeśli wszystko będzie w porządku, otrzymam dawkę na kolejne 28 dni. I tak w kółko – opowiedziała nam Kasia. – Boję się skutków ubocznych, ale myślę sobie tak: Ja ich nie będę miała! My już w siostrą wyczerpałyśmy limit złych wydarzeń. Teraz już mogą być tylko te dobre – dodaje.

Kuracja lekiem, mimo dużej ingerencji w organizm przedłuża życie i daje większe szanse na walkę z chorobą. Kasia przygotowana jest na wszystkie możliwości. – Plan jest taki, że muszę jeszcze wybrać synowe. Jak moi chłopcy będą mieli odpowiednie kobiety u swojego boku, mogę odejść – powiedziała podczas rozmowy telefonicznej.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick