DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Jest już warta niemal 50 tysięcy! A do końca licytacji ponad tydzień

W tym roku instrument, który trafił „pod obróbkę” do Szymona Chwalisza to Yamaha Revstar. Na tegorocznej gitarze pojawili się Majka Jeżowska, Wojciech Mann, Tomasz Sekielski, Mariusz Kałamaga i Krzysztof Sokołowski. Oczywiście wszyscy złożyli już swoje autografy.

CZYTAJ: Yamaha Szymona Chwalisza z Mannem, Sekielskim i Jeżowską trafi “pod młotek”

Gitara została wystawiona na aukcję oznaczonej oczywiście serduszkiem WOŚP. Suma, która widnieje na stronie internetowej przyprawia o zawrót głowy! Yamaha jest warta już ponad 48 tysięcy złotych, a do końca licytacji zostało 9 dni! Gitary pomalowane aerograf przez Szymona Chwalisza trafiają „pod młotek” w ramach WOŚP od wielu lat. W ubiegłym roku oprócz gitary podarowanej przez Slasha, członka światowej sławy zespołu Guns’n’Roses artysta z Ostrzeszowa pomalował także mini morrisa z 1988 roku.

LINK DO LICYTACJI ZNAJDZIECIE TUTAJ<<

29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 31 stycznia, czyli w najbliższą niedzielę. Sporo będzie się działo także w regionie południowej Wielkopolski. Od godziny 14.00 na antenie Telewizji Proart będzie można śledzić NA ŻYWO to, co dzieje się w Ostrowie Wielkopolskim i innych sąsiednich miastach. Bieżące informacje będziecie mogli także śledzić na portalu wlkp24.info.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz