Jarota wygrywa, Centra nad przepaścią

Jarota objęła prowadzenie w 21 minucie, kiedy to silnym uderzeniem sprzed pola karnego popisał się Marcin Banaszak. W 29 minucie wynik meczu golem na 2:0 ustalił najlepszy strzelec Jaroty – Dominik Chromiński. Za tydzień podopieczni trenera Marcina Woźniaka pojadą na mecz do Gdyni z tamtejszym Bałtykiem.

W nienajlepszych nastrojach z Konina wracają po dzisiejszym meczu z tamtejszym Górnikiem piłkarze Centry. Podopieczni trenera Mariusza Posadzego prowadzili 1:0 po golu Jakuba Michalskiego, aby ostatecznie przegrać 1:2. Tym samym dopiero w ostatniej kolejce rozstrzygnie się kwestia utrzymania w rozgrywkach. W pojedynku z Wdą Świecie, ostrowianom wystarczy remis. Jeżeli przegrają spadną do IV ligi.