Jarocin Festiwal odwołany! Decyzję podjął burmistrz Jarocina

0
Tegoroczny Festiwal w Jarocinie został odwołany - taką decyzję podjął Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina. O decyzji poinformował burmistrz Jarocina. Festiwal miał odbyć się w dniach 10-11 lipca 2020 roku.

Adam Pawlicki poinformował, że decyzja podyktowana jest sytuacją epidemiologiczną w Polsce i zagrożeniem, jakie mogłoby spowodować zorganizowanie festiwalu. – Jarocin Festiwal w 2020 roku nie odbędzie się. Ze względu na obecną sytuację zdecydowaliśmy przełożyć festiwal na przyszły rok. Chcielibyśmy także przełożyć umowy z artystami i organizatorami – poinformował Adam Pawlicki za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

W tym roku miał się odbyć jubileusz 50-lecia Jarocińskich Rytmów Młodych, z których narodził się Jarocin Festiwal. On także zostaje przesunięty o rok.

Informacja Burmistrza Jarocina o przełożeniu Jarocin Festiwal na rok 2021

Z uwagi na stan epidemiczny, w jakim się znajdujemy, podjęliśmy decyzję o przełożeniu Jarocin Festiwal na rok przyszły. To dla mnie bardzo trudna decyzja, mierzyłam się z nią już od jakiegoś czasu, ale dłużej nie można czekać.

Opublikowany przez Adama Pawlickiego Środa, 25 marca 2020

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick