Jak spędzić ferie w regionie?

0
Wachlarz propozycji na to jak spędzić ferie zimowe w naszym regionie jest bardzo różnorodny. Jedno jest pewne - zarówno dzieci jak i młodzież nie będą mogły narzekać na nudę. 

W Ostrzeszowie o atrakcje dla najmłodszych zadbało m. in. Ostrzeszowskie Centrum Kultury, Biblioteka Publiczna, Kryta Pływalnia. Już od poniedziałku odbywać się tam będą zabawy z gliną, zajęcia sportowe, kulinaria w Muzeum Regionalnym, a jeśli spadnie śnieg, to zorganizowany zostanie również kulig. W poszczególne dni, dla dzieci wyświetlone zostaną również seanse filmowe. Więcej informacji TUTAJ.

Nie mniej atrakcji czeka na dzieci w Ostrowie Wielkopolskim. Tradycyjnie, miejskie instytucje przygotowały na ten okres mnóstwo zajęć. Tydzień z klockami lego, warsztaty kulinarne, spotkanie z grami bez prądu, warsztaty cyrkowe – to tylko niektóre z nich. Szczegółowy program znajdzie na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Jakie propozycje czekają na dzieci z terenu gminy Jarocin, które zostaną w domu? Oprócz zajęć muzycznych i plastycznych przygotowano zajęcia edukacyjne i sportowe. Są to m. in. tzw. hece w bibliotece, zajęcia w aquaparku, wycieczki piesze. Szczegóły przedstawiamy w linku TUTAJ.

Aktywnie spędzony czas i udaną zabawę zapewnia również Krotoszyn – zajęcia taneczne, spotkanie z grami planszowymi, zwiedzanie Muzeum Regionalnego, a nawet bal karnawałowy.

W Pleszewie również każdy znajdzie coś dla siebie. Zaplanowano warsztaty komiksu i karykatury, dzień małego archeologa, zajęcia z rękodzieła artystycznego czy turniej współczesnych gier planszowych.

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick