DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

„Jak chcesz coś zrobić, to powiedz to kobiecie”. Beata Klimek komentuje swoje zwycięstwo

Beata Klimek będzie prezydentem Ostrowa Wielkopolskiego trzecią kadencję. Tak zdecydowało ponad 13,5 tysiąca wyborców. Jej kontrkandydat uzyskał poparcie blisko 10 tysięcy mieszkańców. W sztabie urzędującej prezydent po ogłoszeniu wyników zapanowała istna euforia.

Beata Klimek jest pierwszym w historii Ostrowa Wielkopolskiego prezydentem, który rozpocznie trzecią kadencję urzędowania. Po ogłoszeniu wyników drugiej tury wyborów samorządowych, które zakończyły się dla niej wynikiem ok. 58% poparcia (ostateczne oficjalne dane z PKW nie są jeszcze do końca znane na moment tworzenia tego artykułu), w sztabie zapanowała istna euforia.

AKTUALIZACJA: OFICJALNE DANE PKW – KLIKNIJ TUTAJ

Prezydent Beata Klimek podziękowała wszystkim, którzy pracowali w jej kampanii i wielokrotnie podkreślała, że siła jej sukcesu tkwi w zespołowej pracy zaufanych i zaangażowanych ludzi.

ZOBACZ TEŻ: Paduch: „Skończyły się w Ostrowie czasy, w których kompromis polegał na tym, że albo się przyjmowało zdanie Beaty Klimek, albo nie było rozmowy”

Posłuchajcie, co na gorąco powiedziała nam Beata Klimek w siedzibie sztabu po ogłoszeniu wyników.

SERWIS SPECJALNY: WYBORY SAMORZĄDOWE 2024

7 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Komentarze (7)
 • M
  myślący

  poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

  Wybór między dwoma miałkimi kandydatami, smutny ten Ostrówek. Dobrze, że w końcu dwukadencyjność wprowadzili.

  Odpowiedz
  • A
   Alicja

   poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

   To nie „Ostrówek” drogi Panie tylko Ostrów Wielkopolski.

   Odpowiedz
  • J
   Janek

   poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

   Nie liczyłbym na to to co PiS wprowadziło jest przecież niedobre. PO za chwilę to zmieni@

   Odpowiedz
 • O
  ostry

  poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

  Niestety, kolejne 5 lat straconych dla Ostrowa….tragiczny wybór Ostrowian….

  Odpowiedz
 • O
  ostrowianin

  poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

  Szkoda Rady Miejskie, ale lepiej późno niż wcale. Mieszkańcy Ostrowa dwa tygodnie po 1 turze pogonili przedstawiciela Koalicji O……..Inna sprawa że tak beznadziejnego kandydata jak Paduch nie było w całej historii wyborów samorządowych w Ostrowie. I w co trudno uwierzyć przebił nawet swojego poprzednika J.U. który był najgorszym prezydentem w dziejach Ostrowa.

  Odpowiedz
 • J
  j@

  poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

  Nie macie racji pisząc, że „Beata Klimek jest pierwszym w historii Ostrowa Wielkopolskiego prezydentem, który rozpocznie trzecią kadencję urzędowania”. Mirosław Kruszyński był prezydentem Ostrowa w latach 1990-2002, a więc trzy kadencje! Wypada wiedzieć takie rzeczy…

  Odpowiedz
 • X
  XD

  poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

  1) Najważniejsze, że nie wygrał nikt z PoPiS, niestety rada miejska jest wielką porażką. Jedni i drudzy pokazali co potrafią.
  2) Ostrowskie kluby sportowe nie wstyd wam zaangażowała w kampanię? Przy całej sympatii dla Pani Prezydent, która wiadomo że będzie zabiegać o poparcie wszędzie, to powinniście zajmować się sportem. Mega słabe te filmiki były.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz