Iga Kasprzak z nowym, autorskim singlem!

2
W połowie września informowaliśmy o trzecim singlu Igi Kasprzak "Bliżej Gwiazd". Jak widać artystka nie zwalnia tempa i już może się pochwalić czwartym, autorskim kawałkiem! "Łyk wina" - taki tytuł nosi jej najnowsze dzieło.

W grudniu 2021 roku zadebiutowała piosenką „Ostatni raz”. Z kolei w lipcu tego roku swoją premierę miał utwór pt. „As”. W połowie września swoją premierę miał trzeci singiel „Bliżej gwiazd”. To jednak nie jedyne muzyczne osiągnięcia wokalistki. Iga wraz z siostrą Agatą wystąpiła w programie telewizyjnym „Szansa na Sukces Opole 2021”nagrała też piosenkę „Angel of Mine” z uczestnikiem The Voice of Poland, Jayem Allenem.

“Łyk Wina” to czwarty, autorski singiel Igi Kasprzak, który jest połączeniem popu z r&b. Opowiada o rozpoczęciu kolejnego etapu życia w nowym mieście oraz tęsknocie, chęci zapomnienia i uwolnienia natrętnych myśli o osobie z przeszłości. – Klip przedstawia sceny z życia codziennego, które wraz z przyjacielem nakręciła i połączyła w jedną całość – mówi wokalistka.

Teledysk będzie czymś dla fanów retro, bo to właśnie w takich klimatach utrzymane jest wideo.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Może zacznijcie informować dopiero jak ktoś zrobi choć minimalny krok w stronę kariery. Wydanie singla to tylko zainwestowane pieniądze. Ktoś to jeszcze musi słuchać, ktoś kupić, ktoś puścić na antenie. Wydanie singla to na prawdę nie jest żadne osiągniecie jak piszecie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick