Gmina Koźmin: Pożar auta. Nikt nie ucierpiał

0

Wczoraj po południu w miejscowości Psie Pole ( gm. Koźmin Wlkp.) doszło do pożaru auta osobowego marki Renault Scenic. Ogień szybko udało się ugasić, jednak z pojazdu nic już nie zostało. Z kolei w środę późnym wieczorem także w gminie Koźmin kierująca samochodem osobowym marki Renault Clio straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu.

W gaszeniu pożaru auta brał udział średni samochód ratowniczo -gaśniczy OSP Koźmin Wielkopolski, średni samochód gaśniczy GBM z OSP Czarny Sad oraz ciężki samochód gaśniczy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

– Po dojechaniu na miejsce zdarzenia dowódca ustalił, że na podwórku pali się samochód osobowy marki Renault Scenic, osób poszkodowanych brak, pojazd znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie budynku mieszkalnego – czytamy w komunikacie.

Gdy pożar został całkowicie ugaszony pojazd sprawdzono kamerą termowizyjną w celu wyeliminowania podwyższonej temperatury.

W środę 11 stycznia o godzinie 23:24 Dyżurny Operacyjny Powiatu krotoszyńskiego przyjął zgłoszenie o kolizji samochodu osobowego w miejscowości Gałązki ( gm. Koźmin Wlkp. )

– Okazało się, że kierująca samochodem osobowym marki Renault Clio straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. Kierującą zajęli się ratownicy medyczni a działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączenia akumulatora w rozbitym pojeździe oraz uprzątnięciu jezdni z części karoserii.

Działania trwały 40 minut. 

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick