DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Firma CORRECT wstrzymuje pracę! Powód? Koronawirus u jednego z zarudnionych

Od czwartku 26 marca firma Correct z siedzibą w Ociążu wstrzymuje pracę. Taką decyzję podjęły władze spółki po tym, jak u jednego z pracowników firmy potwierdzono obecność koronawirusa. „Poza podjętymi dotychczas środkami ostrożności, na obszarze fabryki zostanie przeprowadzona dezynfekcja wydziałów oraz wprowadzone zostaną dodatkowe zaostrzone środki prewencyjne” – czytamy w oświadczeniu firmy.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT: Dwa zgony z powodu koronawirusa i kolejny zakażony z powiatu kaliskiego

Jednocześnie zarząd firmy zamierza na bieżąco monitorować sytuację oraz – jak zostało to określone – „podejmować dalsze decyzje dotyczące czasu postoju w najlepszej wierze i w trosce o bezpieczeństwo Pracowników. Pracownicy będą telefonicznie informowani o dalszych decyzjach przez swoich bezpośrednich przełożonych”.

CZYTAJ TEŻ: Mahle w Ostrowie i Krotoszynie wstrzymuje produkcję. „Wstępnie na okres min. 2 tygodni”

Napisz do autora

Komentarze (9)
 • A
  Asz

  środa, 25 marca, 2020

  Nie wszystkie hale zatrzymały produkcje

  Odpowiedz
 • TZR
  Turas z Raszkoskiej

  środa, 25 marca, 2020

  Kebab

  Odpowiedz
 • W
  Waldek

  środa, 25 marca, 2020

  Dlaczego piszecie że Correct zamyka się , bo jest korona wirus , przecież nie zamknęli całej firmy , sa działy które pracują , więc nie kłamcie w artykule . Ale swoją drogą to jeden wielki skandal , firma w której jest wirus , powinna być natychmiast zamknięta , ludzie powinni być izolowani i odbyć kwarantannę . Człowiek u którego znaleźli wirusa , nie musiał być obecny i chodzić po innych wydziałach , ale mógł się ten chory człowiek z wirusem kontaktować z różnymi osobami w tej firmie , także jego współpracownicy z którymi przebywał i pracował , mogli się spotykać z innymi ludzmi w firmie na różnych działach ,dlatego firma powinna być zamknęta cała , a nie tylko niektóre wydziały . Myślę że ktoś za to odpowie . Chyba ze dyrektor przyjdzie po rozum do głowy i podejmą decyzje o zamknięciu całej firmy. Ktoś tam chyba nie zdaje sobie sprawy z tej ,,,PADEMII,

  Odpowiedz
 • G
  Grzegorz

  środa, 25 marca, 2020

  Dlaczego firma CORRECT , zataiła ,ze nie cała firma będzie zamknięta , przecież nie którym wydziałom pomimo ze jest korona wirus , każą przyjść do pracy . O co tam chodzi ? chcecie mieć FIRMOWA PANDEMIE NA WIELKĄ SKALE ?Firma powinna być natychmiast zamknięta cała.

  Odpowiedz
 • ...

  czwartek, 26 marca, 2020

  Trzeba zgłosić władzą państwowym żeby wydano decyzję o zamknięciu.

  Odpowiedz
 • A
  Anonim

  czwartek, 26 marca, 2020

  Correct powinni zamknąć tam dużo ludzi pracuje

  Odpowiedz
 • A
  Arek

  czwartek, 26 marca, 2020

  Widać tam liczy się tylko kasa , nie człowiek .SKANDAL . MOŻE KTOŚ TA SPRAWA CORRECT ZAJMIE SIE .

  Odpowiedz
 • AL
  Adam Londyn

  piątek, 27 marca, 2020

  Przecież ten człowiek u którego znaleźli korona wirusa, pracowal i zarażał z pewnością inne osoby które pracowały obok niego . Nic tutaj odkażanie hali nie da, bo za chwile wyjda inne przypadki które chorują z tego zakładu na korona wirusa. Zakład powinni zamknąć tym bardziej ze pracują tam tysiące ludzi , jeśli nie zamkną zakładu może dojść do dużej pandemi. Chyba że rządzącym nie zależy na zdrowiu pracowników , tylko liczy się kasa. Pracowałem tam kiedyś i wiem ,jak wygląda obchodzenie się z pracownikiem

  Odpowiedz
 • EH
  Emeryt Heniek

  piątek, 27 marca, 2020

  Correct to kołchoz , przy takiej ilości ludzi ( tysiące ) nie ma nawet jakiejś stołówki porządnej z prawdziwego zdarzenia z bufetem gdzie można było by sobie wykupić obiad , czy jakieś napoje , w końcu niektóre działy które pracują po 12 godzin w systemie 4 brygadowym , należało by im się , aby mogli zjeść jakiś obiad a nie opchychać się chlebem przez 12 godzin . Pracodawcom widać nie zależy na człowieku jego wydajnej pracy , tylko ile wyprodukują i ile będzie pracodawca miał zysku w danym miesiącu . Tam w tym correct to jakieś Średniowiecze , niech się ten zakład przyjrzy jak się dba o pracownika w Ostrowie w Mahlle. tam mają stołowke sa obiady , zakład do tych obiadów dopłaca pracownikowi ,a w CORREKT patrzy spółka tylko na zysk dla siebie a o pracownika nie dba.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz