Filtry do wody – dlaczego warto je posiadać w swoim biurze? [artykuł sponsorowany]

2
Picie wody jest niezwykle ważne dla człowieka. Regularne uzupełnianie wody w organizmie pozwala utrzymać odpowiedni poziom koncentracji, dobre samopoczucie i kondycję umysłową. Stały dostęp do wody w biurze to jedna z ważniejszych kwestii. Z tego względu warto zainwestować w filtry do wody, które zapewniają dzienne zapotrzebowanie na wodę.

Dlaczego woda jest taka ważna?

Organizm ludzki w 80% składa się z wody, dlatego jest ona tak istotna dla organizmu. Odgrywa również kluczową rolę w podstawowych procesach, takich jak:

 • trawienie,
 • oczyszczanie i detoksykacja organizmu,
 • regulacja temperatury ciała,
 • transport wartości odżywczych do komórek.

Dodatkowo, regularne picie wody pozwala utrzymać dobre samopoczucie, uniknąć bólu głowy, przemęczenia, apatii, obniżenia nastroju i poziomu koncentracji, bólu pleców oraz skurczów mięśni. Dlatego właśnie należy często dostarczać wodę do organizmu. To szczególnie ważne w czasie pracy, kiedy mózg pracuje na najwyższych obrotach. Aby zaspokoić zapotrzebowanie na wodę każdego pracownika, najlepiej zastosować filtry do wody Dar Natury.

Jakie są zalety filtrów do wody – dlaczego warto w nie zainwestować?

Filtr do wody oraz jego dystrybucja daje możliwość posiadania stałego dostępu do wody, który zapewni dzienne zapotrzebowanie na nawadnianie organizmu każdego z pracowników. Jest to bardzo ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie, które pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy, potrzebnych do samodzielnego zaopatrywania się w wodę butelkowaną ze sklepu. Do głównych zalet korzystania z filtrów do wody pitnej należą:

 • stały i nieograniczony dostęp do wody źródlanej
 • ekonomiczne rozwiązanie – korzystanie z filtrów do wody pitnej oraz dystrybucji wody w butlach jest tańsze niż regularne kupowanie wody butelkowanej po 2 litry. Korzystanie z dużych wymiennych butli jest zatem zdecydowanie bardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska,
 • czysta i smaczna woda – filtry do wody działają wydajnie i efektywnie, dostarczając wodę dobrą w smaku i w pełni bezpieczną do spożycia.
 • regularne dostawy dostosowane do potrzeb – woda dostarczana jest regularnie, raz w miesiącu. Dostawca przywozi nowe butelki z wodą, których ilość wybierana jest indywidualnie przez klienta, zabierając puste butle. Daje to gwarancję stałego dostępu do wody, bez ryzyka, że zabraknie jej w biurze dla pracowników czy klientów.

Filtry do wody dostosowane do potrzeb

Wygląd, pojemność oraz funkcję filtra można dostosować do zapotrzebowania firmy, a także jej możliwości finansowych oraz wolnej przestrzeni. W ofercie filtrów do wody Dar Natury dostępne są cztery urządzenia, a każde z nich odpowiada innym potrzebom. Wśród dostępnych opcji znajdują się:

 • Oasis Aquarius – stanowi rozwiązanie najbardziej ekonomiczne, dedykowany firmom posiadającym ograniczony budżet,
 • Oasis Quartz – ten filtr do wody charakteryzuje się niezwykle trwałym i solidnym wykonaniem, które zapewnia długą żywotność urządzenia oraz zapewnia optymalną ilość wody ciepłej oraz zimnej w ciągu godziny,
 • Oasis Calix – najlepsza propozycja dla tych, którzy cenią sobie estetyczne rozwiązania. Ten filtr charakteryzuje się stylowym wyglądem, który doskonale skomponuje się z wnętrzem każdego biura. Posiada funkcję gazowania i zapewnia nawet do 20 litrów wody na godzinę,
 • Oasis Onyx – mały, kompaktowy filtr, który doskonale wkomponuje się nawet do najmniejszej przestrzeni. Zapewnia optymalną ilość wody ciepłej oraz zimnej na godzinę. Doskonale sprawdzi się w mniejszych biurach.

Tak szeroki wybór filtrów pozwala na dostosowanie sprzętu do zapotrzebowań firmy na wodę pitną, a także do przestrzeni, którą można przeznaczyć na przechowywanie filtra.

lukasz.wojcieszek@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  • mój błąd 🙂 jednak jest napisane w tytule tylko, że ostrzeżenie niewidoczne na głównej.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick