Ewa Szymańska nauczycielem roku „Głosu”

0
Ewa Szymańska, nauczycielka teoretycznych i praktycznych przedmiotów z Zespołu Szkół Budowlano - Energetycznych w Ostrowie Wlkp. została wybrana do szczęśliwej trzynastki, spośród zgłoszonych do 16. edycji konkursu ,,Nauczyciel Roku 2017”, zorganizowanego przez tygodnik "Głos Nauczycielski".

Nauczycielkę ostrowskiej Budowlanki do konkursu zgłosili rodzice uczniów, których pani Ewa jest wychowawcą.

Nominacje, przyznanie tytułu i wyróżnień były poprzedzone burzliwą dyskusją jury, na czele którego stał przewodniczący Komitetu Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk prof. Stefan M. Kwiatkowski.

Nauczyciel Roku 2017 jest jeden, wyróżnienia – dwa. Choć nie wszyscy finaliści otrzymali takie same tytuły, to jednak każdy zasługuje na miano zwycięzcy. Tytuły Nominowanego są oficjalne i poświadczone dyplomem, zaś szkoły, w których pracują wybrani nauczyciele otrzymują dyplomy „Szkoły/Placówki na medal”.

Proszę mi wierzyć, konkurencja była naprawdę silna. Uzyskany wynik ,,Nominowanej” sprawił mi wielką satysfakcję i utwierdził w przekonaniu, że to co robię, robię dobrze, a to najlepsza motywacja do dalszej pracy powiedziała Ewa Szymańska.

Konkursowa kapituła, w skład której wchodzą wszyscy dotychczasowi zdobywcy tytułu Nauczyciela Roku, przyznała również honorowy tytuł „Przyjaciela Szkoły oraz „Inicjatywa Edukacyjna Roku 2017”.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła  na Zamku Królewskim w Warszawie.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick