Dziś spotkanie mieszkańców Zębcowa w sprawie wysypiska. OGLĄDAJ NA ŻYWO!

12
zdjęcie poglądowe
Dziś o godzinie 16.30 w Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się spotkanie w sprawie nieprzyjemnego zapachu wydobywającego się z wysypiska. Organizowane jest przed Radę Osiedla Zacisze Zębców, a zaproszenie na nie otrzymali przedstawiciele ostrowskiego magistratu, jak i spółki RZZO. Będziemy dla Państwa transmitować dyskusję w Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info.

CZYTAJ: Mieszkańcy Ostrowa mają dość smrodu z wysypiska. Rada Osiedla Zębców organizuje spotkanie

Spotkania Rady Osiedla Zacisze-Zębców odbywają się cyklicznie, ale to może być wyjątkowo burzliwe. Zaplanowane na dzisiaj tematy to m.in. modernizacja chodnika przy ulicy Rataja, spowolnienie ruchu na ulicy Zębcowskiej oraz pasy przy sklepie Dino. Oprócz tego Rada Osiedla chce poruszyć temat budowy nowego przedszkola w tej dzielnicy. Najbardziej burzliwy temat to jednak fala nieprzyjemnego zapachu, który unosi się znad wysypiska śmieci przy Staroprzygodzkiej. Mieszkańcy Zębcowa mają dość i chcą wraz z władzami miasta i spółki rozwiązać problem.

Fot. facebook.com/Osiedle Zacisze Zębców

O godzinie 16.30 rozpoczniemy transmisję spotkania, którą będzie można oglądać na antenie Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

12 KOMENTARZE

  • Czego wy oczekujecie ludzie? Wybraliście sobie Beatę Klimek i byliście nią tak zachwyceni, a teraz wielkie protesty urządzacie?

  • do zebcowianina właśnie wybraliśmy sobie Beatę Klimek a ona przyjechała do Zębcowa i śmierdzącego bąka tam puściła i dlatego tak śmierdzi. Tok myślenie niektórych ludzi powala.

 1. Przy okazji można by poruszyć temat brzydkiego zapachu na wszystkich ostrowskich ulicach spowodowanym spalinami samochodowymi, głównie od diesli, oraz z kopciuchów. Niech władze znajdą rozwiazanie. Ja proponuję zakaz wjazdu do miasta wszystkim dieslom niespełniajacym normy euro 6 i wszystkim benzynowym do ścislego centrum oraz wysokie mandaty za każdy dzień palenia byle czym i byle jak

  • Do wacek.
   Ty się w łeb pier…… Diesel że smogiem nie ma nic wspólnego. Poczytaj trochę posłuchaj radia a dowiesz się, że silniki diesla nie powodują zanieczyszczenia w takim stopniu że trzeba je usunąć ze świata. Naukowo udowodnione.

  • Jakoś dziwne, że wiosną i latem nie ma żadnego smogu, a samochodów jeździ dużo więcej …
   To nie auta odpowiadają za smog tylko palenie w piecach śmieci i kiepskiej jakości opału, czyli węgla i drewna …

 2. Jeszcze niech porusza cenę za wywóz śmieci. To absurd że Ostrowianie płacą najwięcej że wszystkich korzystających z ostrowskiego wysypiska. Albo obniżyć cenę w Ostrowie albo podnieść okolicznym. Będzie kasa na modernizację.itp.

 3. To wszystko wina Urbaniaka, Świątka, Tuska, Kaczyńskiego i wszystkich świętych. Oczywiście nie naszej kochanej pani prezydent i jej akolitów. Jakże by

 4. Tak mi się wydaje, że tu nie o likwidację smrodu chodzi. Przynajmniej tak można sądzić po wystąpieniu jednego pana radnego.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick