Dwa audi i fiat ducato skradzione w długi weekend w Ostrowie

0
Trzy samochody skradziono w Ostrowie Wielkopolskim w trakcie tzw. długiego weekendu. Dwa audi a5 padły łupem złodziei prawdopodobnie w nocy z 8 na 9 listopada. Kolejnym skradzionym pojazdem jest bus z pełnym wyposażeniem należący do jednej z lokalnych firm.

– Kilka minut przed godz. 10.00 w sobotę przyjęliśmy zgłoszenie o kradzieży samochodu marki Audi A5 z posesji przy ul. Inżynierskiej. Około dwie godziny później wpłynęło zawiadomienie o kradzieży kolejnego audi a5. Tym razem skradziono samochód stojący na parkingu osiedlowym przy ul. Zębcowskiej – informuje sierż. sztab. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wlkp. Poszkodowani oszacowali wartość skradzionych samochodów odpowiednio na 60 i 70 tysięcy złotych.

Dzień wcześniej zniknął dostawczy fiat ducato, w którym znajdowały się elementy dystrybutorów do paliw. Samochód był zaparkowany przy ul. Dubiskiego w Ostrowie. Policja prowadzi czynności mające na celu ustalenie przebiegu tych kradzieży. – Sprawdzany jest monitoring i poszukujemy ewentualnych świadków zdarzenia – relacjonuje rzeczniczka ostrowskiej policji.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick