Dramatyczna historia Kasi Tomaszewskiej w Interwencji Telewizji Polsat. Zobacz!

4
screen: www.interwencja.polsatnews.pl
Telewizja Polsat nakręciła reportaż o Kasi Tomaszewskiej, która zakwalifikowała się do leczenia, które może przedłużyć jej życie. To jedyna szansa, jaka jej została. Leczenie kosztuje ok. 20 tys. zł miesięcznie. Pieniądze na pierwszy rok udało się zebrać, ale potrzeba ich znacznie więcej. Dramatyczną historię Kasi Tomaszewskiej oraz jej rodziny można obejrzeć w reportażu wyemitowanym w programie Interwencja.

Historię Kasi Tomaszewskiej, mieszkanki Gorzyc Wielkich, u której zdiagnozowano złośliwy nowotwór jajników dobrze już znają mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Teraz jej dramatyczną walkę o każdy dzień życia uzależniony od przyjmowania drogiego leku poznała cała Polska. Kilka dni temu odwiedziła ją ekipa Telewizji Polsat, która przygotowała reportaż do programu Interwencja.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT: Historią Kasi Tomaszewskiej zainteresowała się Telewizja Polsat. Już wkrótce reportaż

Dziennikarze opowiedzieli o chorobie Kasi, wsparciu ze strony bliskich, zbiórki, w ramach której w kilka tygodni udało się zebrać ponad 200 tys. zł na roczne leczenie lekiem. Miesięczna kuracja kosztuje ponad 20 tys. zł.

Materiał został wyemitowany w telewizji, ale można go również obejrzeć w internecie na stronie programu dostępnej pod tym linkiem.

ZOBACZ TEŻ: Fenomen zbiórek internetowych. Potrafimy pomagać?

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Ja biorę ten lek, ale mam kurację trzymiesięczną. Nie wiem dlaczego. I lek mam na NFZ.Co prawda mam już 60 lat, to może, nie warto przedłużać już mojego życia.

    • Niestety nie wszystkie kobiety kwalifikują się do refundacji tego leku, to zależy od tego jakie leczenie było wcześniej i ile razy, niestety nie jest tak prosto jakby się chciało.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick