DOG TRIP zakończony sukcesem!

2
fot. facebook.com/rowertojestswiat2017
Wojtek Gawroński wraz ze swoim przyjacielem Dżołim szczęśliwie zakończyli swoją rowerową podróż. Wczoraj dotarli nad Zatokę Gdańską!

– To była ciężka wyprawa. Ciągnięcie za sobą ciężkiego futrzaka nie było prostym zadaniem. Ale najważniejsze że wyszło prawie tak, jak planowaliśmy! pisze Wojtek na swoim fanpage’u.

Podroż trwała 13 dni. Rozpoczęła się w Przemyślu i wiodła przez Lublin, Warszawę, Nowe Miasto Lubawskie, Malbork aż po Gdańsk. Chłopakom udało się zebrać aż 7584 złotych!

Ekipa DOG TRIP-u wykręciła 948 kilometrów. Nie obyło się bez ciężkich chwil. Zarówno Dżołi jak i jego pan mieli momenty kryzysu, ale dzielnie je przezwyciężyli. Czworonogowi dokuczała wysoka temperatura i chwilami nierówna nawierzchnia. Wojtek walczył z urazem Achillesa. Nie poddali się i z tarczą wrócili właśnie do Ostrowa Wielkopolskiego!

Koniec DOG TRIPU ❗❗❗Udało się 😁 Dotarliśmy prawie nad morze… Prawie bo do Gdańska nad zatokę Gdańską 😉To była…

Opublikowany przez Rower to jest świat Sobota, 5 maja 2018

Ekipie tak spodobała się pomoc futrzakom, że już planują kolejną wyprawę. – Kolejny trip już niebawem, bo w lipcu. Na pewno nie zabraknie w nim pomocy potrzebującym! – deklaruje Wojtek Gawroński.

My już możemy zapewnić, że z następną wyprawą też będziemy na bieżąco!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick